پمپ پیستونی پارکر PARKER

 

پمپ پیستونی پارکر PARKER شرکت پارکر Parker Hannifin از سازندگان نامی و با سابقه محصولات هیدرولیک بوده که در سال ۲۰۰۳ میلادی با شرکت فرانسوی دنیسون Denison ادغام و اکنون با نام دنیسون پارکر Parker Denison محصولات مختلف خود شامل پمپ هیدرولیک دنیسون پارکر، شیر پروپرشنال پارکر و … را تولید و هسته مرکزی آن در اوهایو آمریکا واقع و گردش مالی آن تنها در سال ۲۰۱۵ بالغ بر ۱۳Billion دلار بوده که این به معنای نفوذ عمیق محصولات دنیسون پارکر در خطوط هیدرولیک کارخانجات و مراکز تولیدی مختلف می‌باشد.شرکت دنیسون خود ازسازندگان پر توان و قدیمی انواع محصولات هیدرولیکی اعم از پمپ هیدرولیک دنیسون، شیر هیدرولیک دنیسون و هیدروموتور پیستونی دنیسون و سایر محصولات هیدرولیکی بوده که در مقطعی در سال ۱۹۶۸ به بعد محصولات هیدرولیکی خود را با نام ابکس دنیسون ABEX Denison تولید می‌نمود که در ایران نیز نمونه‌های زیادی از آن اعم از شیر هیدرولیک ابکس دنیسون در مدارات هیدرولیکی انواع کارخانجات موجود می‌باشد.


جهت کسب اطلاع از دیگر جزئیات پمپ هیدرولیک پیستونی پارکر با کارشناسان شرکت صنعت هیدرولیک، نمایندگی هیدرولیک پارکر تماس بگیرید. شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶۰


پمپ پیستونی Variable Displacement-PVP -PARKER

پمپ پیستونی Variable Displacement-PVP -PARKER  Parker Hannifin از سازندگان نامی و با سابقه محصولات هیدرولیک بوده که در سال ۲۰۰۳ میلادی با شرکت فرانسوی دنیسون Denison ادغام و اکنون با نام دنیسون پارکر Parker Denison محصولات مختلف خود شامل پمپ هیدرولیک دنیسون پارکر، شیر پروپرشنال پارکر و … را تولید و هسته مرکزی آن در اوهایو آمریکا واقع و گردش مالی آن تنها در سال ۲۰۱۵ بالغ بر ۱۳Billion دلار بوده که این به معنای نفوذ عمیق محصولات دنیسون پارکر در خطوط هیدرولیک کارخانجات و مراکز تولیدی مختلف می‌باشد.

شرکت دنیسون خود ازسازندگان پر توان و قدیمی انواع محصولات هیدرولیکی اعم از پمپ هیدرولیک دنیسون، شیر هیدرولیک دنیسون و هیدروموتور پیستونی دنیسون و سایر محصولات هیدرولیکی بوده که در مقطعی در سال ۱۹۶۸ به بعد محصولات هیدرولیکی خود را با نام ابکس دنیسون ABEX Denison تولید می‌نمود که در ایران نیز نمونه‌های زیادی از آن اعم از شیر هیدرولیک ابکس دنیسون در مدارات هیدرولیکی انواع کارخانجات موجود می‌باشد.


parker hydraulic

پلاک پمپ های پارکر


پمپ هیدرولیک پارکر، پمپ پیستونی پارکر

پمپ پیستونی پارکر سری PV و PVplus:

پمپ پیستونی پارکر سری PV و PVplus جهت کار در مدارهای حلقه باز با تایپ سواش پلیت پیستونی محوری که سبب افزایش بهره‌وری و قدرت پمپ است در نمایندگی هیدرولیک پارکر در کشور آلمان ساخته می‌شود.

خصوصیات تکنیکالی پمپ هیدرولیک پارکر نظیر سطح نویز پایین در دور عملکردی بالا بدلیل طراحی کامپکت حجمی استاندارد به نسبت انواع دیگر پمپ پیستونی پارکر و نیز پاسخ سریع به تغییر تنظیمات شیر کنترل پمپ هیدرولیک پارکر ، شرایط تعمیر و نگهداری آسان و عمر کاری زیاد پمپ پیستونی پارکر میباشد.

بعلاوه آمادگی سریع جهت استارت و قرار‌گیری در خط همچنین قابلیت کوپل شدن به پمپ هیدرولیک دنده ای پارکر یا پمپ پیستونی پارکر سری PVplus و یا PV بر طبق استاندارد شافت موجود در کاتالوگ آن و نهایتا توانایی انتقال صد در صدی گشتاور نامی آن ، سبب کاربرد مکرر این سری پمپ هیدرولیک پارکر PARKER در کاربری‌های مختلف در شرایط عملکردی سخت مانند کارخانجات تولیدی سیمان، صنایع معدنی، دریایی و ریلی، پلایشگاه‌های نفت و گاز و صنایع نیروگاهی تولید برق، صنایع لاستیک‌سازی و غیره شده است.

از ویژگی‌های دیگر پمپ پیستونی پارکر مدل PV و PVplus توانایی کار با روغن HFC و تولید فشار ۲۱۰ بار بوده که در مواردی مثل خطوط نیروگاهی و پالایشگاه‌ها که استفاده از سیالات مقاوم در برابر آتش درآنها ضروریست، بسیار کاربردی می‌باشد.


پمپ های پارکر

پمپ پارکر

تغییرات پمپ هیدرولیک پارکر سری PV و PVplus در جهت افزایش قوت عملکرد و نیز کاهش سطح نویز در سیستم هیدرولیک بوده است. اختلاف پمپ پیستونی پارکر سری PV و PVplus شامل تفاوت‌هایی در:

۱- مکانیزم داخلی روتاری گروپ ازجمله نبود فنر در مکانیزم نگهدارنده پیستون که سبب افزایش کارایی، مونتاژ و دمونتاژ سریعتر، توانایی کار در فشارهای بالاتر و نهایتا عملکرد بهتر در هنگام راه‌اندازی در محیط های سرد پمپ هیدرولیک پارکر سری PVplus شده است.

۲- تغییر در محفظه خروجی فشار پیستون و ایجاد یک محفظه پیش‌فشرده سازی روغن که باعث عملکرد بی سر و صداتر پمپ پیستونی پارکر سری PVplus می‌گردد.

۳- افزایش سختی و استحکام پوسته پمپ هیدرولیک پارکر سری PVplus که باعث کم شدن ارتعاشات پمپ در اثر نیروی داخلی شده و بالطبع کاهش نویز آن شده است.


سری PV یا PVplus

پمپ پیستونی پارکر در ۶ مدل پوسته چدنی دارای ۱۴ سایز دبی از حداقل ۱۶ تا ماکسیمم ۳۶۰ سی سی بر دور با حداکثر فشار ۴۲۰ بار تولید میشود

 انتخاب‌های متنوع برای شیر کنترل تنظیم فشار پمپ هیدرولیک پارکر نظیر شیر کنترلی جبران کننده فشار و یا کنترل فشار ریموت در سه رنج فشاری و امکان تنظیمات متعدد برای پمپ پیستونی پارکر وجود دارد


parker piston pump

پمپ پیستونی پارکر

جهت کسب اطلاع از دیگر جزئیات پمپ هیدرولیک پیستونی پارکر با کارشناسان شرکت صنعت هیدرولیک، نمایندگی هیدرولیک پارکر تماس بگیرید. شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶۰


جهت انتخاب پمپ پیستونی پارکر مشخص نمودن آیتم‌هایی بمانند حجم جابجایی، جهت چرخش، نوع شافت و فلنج اتصال پمپ هیدرولیک پارکر از جهت نوع استاندارد چهار پیچ بودن، داشتن یا عدم سنسور الکترونیکی دبی، نوع استاندارد اتصالات پمپ پیستونی پارکر، تک طبقه بودن یا مشخصات کوپلینگ محل نصب، نوع سیل و واشرها و در نهایت مشخصات شیر کنترلی پمپ هیدرولیک پارکر با جزئیات لازم، در نمایندگی هیدرولیک پارکر الزامی می‌باشد.

اجزای داخلی پمپ پیستونی پارکر


جهت کسب اطلاع از دیگر جزئیات پمپ هیدرولیک پیستونی پارکر با کارشناسان شرکت صنعت هیدرولیک، نمایندگی هیدرولیک پارکر تماس بگیرید. شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶۰

دانلود کاتالوگ پمپ پیستونی پارکر Parker