مقالات

پمپ پیستونی ویکرز VICKERS

پمپ پیستونی ویکرز VICKERS

پمپ پیستونی ویکرز VICKERS کمپانی ویکرز VICKERS تاکنون یک تامین کننده رقابتی انرژي، قطعات کنترل حرکت، پمپ هاي پیستونی، لوله ها، کنترل الکتروهیدرولیک، سیلندرها و فرآورده هاي تصفیه در صنعت، هوافضا، صنایع دریایی و تجهیزات دفاعی در سراسر جهان بوده است.Eaton یک سازنده و طراح مدیریت انرژي می باشد که در سال 2014 میلادي بیش از 6.22 میلیون دلار درآمد در این زمینه داشته است.


Eaton فعالیت هاي سازنده اي در خصوص تامین انرژي پیشنهاد می دهد که به وسیله آن ها متقاضیان خرید می توانند به شکل تاثیر گذاري انرژي الکتریکی، هیدرولیکی و مکانیکی را به طور ایمن و پایدار مدیریت کنند. Eaton هم اکنون از 000.102 نیرو برخوردار است و قریب به 175کشور جهان محصولات خود را به فروش می رساند. کمپانی Eaton  پایبند رابطهاي مستحکم با خریدارن خود طبق اعتماد کسب شده می باشد و همیشه سعی در برقرارياین رابطه دارد.

ویکرز Vickers یکی از محبوب ترین و مجرب ترین عناوین در زمینه هیدرولیک ها، از سال 1999 تبدیل به قسمتی از کمپانی Eaton شده است. Vickers تا کنون یک تامینکننده رقابتی انرژي، قطعات کنترل حرکت، پمپ هاي پیستونی، لوله ها، کنترلالکتروهیدرولیک، سیلندرها و محصولات تصفیه در صنعت، هوافضا، صنایع دریایی و تجهیزات دفاعی در سراسر جهان بوده است.Vickers همچنین براي نخستین بار با افتخار سرویس آنالیز سیال صنعتی را به پا کرده بود که در هم اکنون این سرویس به وسیله آزمایشگاه آنالیز سیالات Eaton انجام میشود و سنت قدیمی همچنان دایر است.


جهت کسب اطلاع از جزئیات فروش، تامین قطعات و تعمیرات پمپ های پیستونی ویکرز VICKERS با کارشناسان ما در شرکت صنعت هیدرولیک تماس بگیرید
شماره تماس: 66683260


هم اکنون گروه هاي محصولات کمپانی بزرگ Eaton بدین شرح می باشد:

موتور پنوماتیکسری پمپ های پیستونی
سیستم هاي آسانسوري و بالابري
پمپ حلزونی
شیر آسانسوري
الکتروموتور غرق روغن
لوازم جانبی آسانسورهاي هیدرولیک

سیلندر
لوله هاي صنعتی
لوله هاي صنعتی با قابلیت جابجایی آسان
موتورهاي پیستونی
پمپ هاي صنعتی پیستونی
لوله هاي صنعتی Servo
پمپ هاي پره اي
موتورهاي پره اي
فیلترها

 


جهت کسب اطلاع از جزئیات فروش، تامین قطعات و تعمیرات پمپ های پیستونی ویکرز VICKERS با کارشناسان ما در شرکت صنعت هیدرولیک تماس بگیرید
شماره تماس: 66683260


پمپ هیدرولیک ویکرز 

کمپانی ویکرز داراي محصولات هیدرولیکی می باشد که بیشترین استفاده از آنها در صنایع مختلف خواهد شد. این شرکت پمپ هاي هیدرولیکی تولید می کند و به بازار ارائه می دهد که داراي چیزي حدود هفتاد سال سابقه در این راستا دارد.

می توان این شرکت را به عنوان یکی از معروف ترین و به نام ترین شرکت هاي تولید کننده انواع پمپ هاي هیدرولیک دانست که با کیفیت ترین محصولات را دراین زمینه ارائه می دهد. ویکرز پمپ هاي هیدرولیکی را در انواع مختلفی تولید می کند که می تواند به مدل هاي زیر نیز اشاره کرد.


1 .پمپ فشار شکن هیدرولیکپمپ پیستونی ویکرز VICKERS
2 .پمپ هیدرولیک پیلوت دار
3 .پمپ هیدرولیک کنترل جهت
4 .پمپ هیدرولیک کنترل فشار
5 .پمپ پروپشنال هیدرولیک
ویژگی هاي پمپ هاي هیدرولیک ویکرز:

داراي قدرت بسیار بالا
نصب آسان به بهترین شکل ممکن
با دوام و مطمئن
تحمل فشارهاي بسیار زیاد
هزینه مناسب
بیشترین حرارت وارده تا 99 درجه


ویکرز کمپانی قدیمی و معتبر در حوزه ساخت پمپ های پیستونی می باشد که همواره محصولات تولیدی این شرکت در سرتاسر جهان با استقبال روبرو شده است. از سری پمپ های پر کاربرد در صنایع مختلف کشورمان می توان به پمپ پیستونی سری PVQ، پمپ پیستونی سری PVH و پمپ پیستونی سری PVB اشاره کرد. در ادامه این مطلب به معرفی کامل پمپ پیستونی دبی متغیر (واریابل) سری PVB می پردازیم.


فروش پمپ هیدرولیک پیستونی ویکرز ساخت امریکا به دلیل تنوع بالا در لیتراژ و فشار استفاده زیادی در صنایع مختلف از جمله نفت و گاز و سیمان و… دارد

اجزای روتاری گروپ پمپ های ویکرز:

پیستون
پیستون گیر
گاید
سوآچ پلیت
بالانسر

 

 

 

 


جهت کسب اطلاع از جزئیات فروش، تامین قطعات و تعمیرات پمپ های پیستونی ویکرز VICKERS با کارشناسان ما در شرکت صنعت هیدرولیک تماس بگیرید
شماره تماس: 66683260


با توجه به کیفیت پمپ هیدرولیک ایتون ویکرز EATON VICKERS و کاربرد گسترده انواع گوناگون پمپ پیستونی ویکرز در کارخانجات ایران شرکت صنعت هیدرولیک هدف موجود نمودن انواع پمپ هیدرولیک ویکرز را یکی از اولویت‌های اصلی بازرگانی خود قرار داده و با توجه به واردات پمپ پیستونی ویکرز متفرقه با لوازم تقلبی و بی‌کیفیت از کشورهای برزیل، چین و هند به نام ایتون ویکرز، چه در مورد کارتریج‌ها در پمپ پره ای ویکرز و چه در مورد روتاری گروپ پمپ پیستونی ویکرز، این شرکت نو و اصل بودن پمپ هیدرولیک ویکرز فروخته شده را تایید می‌نماید.

همچنین کارگاه تعمیرات پمپ‌های هیدرولیک شرکت صنعت هیدرولیک با داشتن لوازم یدکی اصل و آکبند کدهای مصرفی پمپ پیستونی ویکرز اقدام به تعمیر و سرویس این پمپ‌ها بصورت کاملا استاندارد می‌نماید. عامل متمایز کننده انجام سرویس و تعمیرات در شرکت صنعت هیدرولیک، ایجاد شرایط آزمایش دینامیکی محیط‎‌کاری، جهت مشخص نمودن روشن عملکرد پمپ هیدرولیک ویکرز تعمیر شده روی دستگاه تست می‌باشد.


دستگاه تست هیدرولیک موجود با ارائه گراف‌های آنلاین دبی فشار پمپ پیستونی ویکرز، اندازه‌گیری نشتی پمپ در فشار‌های مختلف و بالاخره با برآورد میزان بازدهی پمپ هیدرولیک ویکرز تعمیری نسبت به پمپ نو از میزان موفقیت‌آمیز بودن پروسه تعمیر و سرویس پمپ هیدرولیک ویکرز آگاه‌سازی می‌نماید. این مسئله از پروسه آزمایش و خطا در تعمیرات پمپ پیستونی ویکرز و نیز اتلاف وقت و سرمایه در باز و بسته کردن متوالی اتصالات جلوگیری می‌نماید.

سرانجام متخصصین صنعت هیدرولیک در کارگاه تعمیر و تست با تنظیم شیرهای کنترلی مختلف پمپ پیستونی ویکرز دبی متغیر از جمله شیر جبران کننده فشار، رگولاتور جبران کننده فشار و دبی و دیگر تنظیم‌کننده‌های مکانیکی و الکتریکی با انجام سرویس و تعمیر پمپ هیدرولیک ویکرز با بازدهی حجمی بالای 80 درصد، عملکرد آن را بر روی دستگاه مصرف کننده، تضمین می‌نمایند.


بطور کلی پمپ هیدرولیک ویکرز با وجود یاتاقان‌های دور بالا و قطعات قابل کاربرد در شرایط کاری سنگین، دارای عمر کاری بالا می‌باشد. در عین حال پمپ پیستونی ویکرز بدلیل وزن پایین، طراحی تکنیکی مهندسی و دسترسی آسان در نصب و راه اندازی و تعمیرات دوره ای، کاملا برای انجام امور نفرات تیم تعمیراتی مناسب می‌باشد.

شرکت صنعت هیدرولیک با وجود اطلاع کافی از انواع پمپ پیستونی ویکرز مورد مصرف کارخانجات داخلی، به واردات و موجود‌نمودن پمپ هیدرولیک ویکرز سری پمپ پیستونی ویکرز در پوسته‌های PVB – PVQ – PVH – PVM – PVW – PVR – PVX اهتمام ویژه نموده است.

پمپ پیستونی ویکرز در پوسته‌های PVB – PVQ – PVH – PVM – PVW – PVR – PVX  ارائه شده است که با مراجعه به کاتالوگ پمپ های ویکرز vickers میتوانید از جابجایی های حجمی هر کدام مطلع شوید. این سری از پمپ های دبی متغیر ویکرز با راندمان بالا در فشار های بالا ، بسیار کم صدا اغلب در دستگاه‌های صنعتی و یونیت‌های هیدرولیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.


جهت کسب اطلاع از جزئیات فروش، تامین قطعات و تعمیرات پمپ های پیستونی ویکرز VICKERS با کارشناسان ما در شرکت صنعت هیدرولیک تماس بگیرید
شماره تماس: 66683260

دانلود کاتالوگ پمپ های پیستونی ویکرز VICKERS

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.