پمپ پیستونی بوش BOSCH

پمپ پیستونی بوش BOSCH شرکت بوش رکسروت (به آلمانی: Bosch Rexroth AG) در سال ۲۰۰۱ میلادی از به هم پیوستن بخش اتوماسیون گروه روبرت بوش (Robert Bosch GmbH تأسیس ۱۸۸۶ میلادی) و مانسمان رکسروت (Mannesmann Rexroth GmbH تأسیس ۱۷۹۵ میلادی) تأسیس گردید. شرکت Bosch Rexroth یک شرکت چند ملیتی است که همانطور که از نامش پیداست دو شرکت بوش و رکسروت باهم همکاری میکنند.


شرکت بوش رکسروت Bosch Rexroth در سال ۲۰۰۱ میلادی از ادغام دو شرکت بزرگ و قدیمی مانسمان رکسروت Mannesmann Rexroth و بوش Bosch بوجود آمد و مقر اصلی آن در آلمان می‌باشد. این دو شریک تجاری برای عملکرد بهتر و کیفیت مناسب تر باهم ادغام شده اند. نتیجه این ادغام که موفق بوده است باعث تولید محصولات بسیار با کیفیت در زمینه هیدرولیک شده است. احتیاجی به توضیح در مورد نام این دو شرکت نیست زیرا هر دو این شرکت ها شناخته شده هستند.
محصولات شرکت مانند شیر برقی و جک و سیلندر و پمپ و هیدروموتور های بوش رکسروت در نمایندگی Bosch rexroth در سراسر دنیا با قیمت مناسب عرضه می شود.


REXROTH PUMPS

در شرکت بوش رکسروت که یک شرکت چند ملیتی و آلمانی است بیش از ۳۲ هزار نفر مشغول به کار هستند.

اهداف تولیدی این شرکت ضمن گستردگی و بزرگی شرکت بسیار منسجم است. خطوط تولیدی شرکت بوش رکسروت Bosch rexroth هوشمند هستند و محصولات از قبیل شیر برقی و جک و سیلندر و شیر دستی و پمپ و هیدرو موتور های دنده ای و پیستونیو شیر های سرو و دایرکشنال هیدرولیک به صورت مکانیزه تولید می شوند.

گروه بوش رکسروت (Bosch Rexroth AG) زیرمجموعه صنعتی شرکت روبرت بوش (Robert Bosch GmbH) آلمان می‌باشد که در تمامی فناوری‌های مرتبط با حرکت و کنترل شامل : هیدرولیک صنعتی، درایوهای الکتریکی و سیستم‌های کنترل، تکنولوژی مونتاژ و حرکت خطی، پنوماتیک، آموزش و خدمات فنی‌مهندسی، هیدرولیک ماشین‌آلات متحرک، فعالیت می‌نماید.


پمپ های پیستونی بوش

محصولات هیدرولیکی شرکت بوش رکسروت شامل:
شیر های کارتریجی، دایرکشنال، پیلوتی، سرو مکانیزم، پروپرشنال، پاپتی، لاجیک و … دسته ای از شیر های تولیدی در شرکت بوش رکسروت Bosch Rexroth هستند. پمپ های دنده ای، ماه و ستاره ای، پیستونی اوربیتالی و … نیز دسته ای از پمپ های هیدرولیک بوش رکسروت Bosch Rexroth هستند.


پمپ بوش BOSCH از جهت سایز و ابعاد با پمپ هیدرولیک پیستونی شعاعی موگ MOOG دارای مطابقت ساختاری بوده و در صورت موجود بودن، قابلیت تعویض بدون نیاز به تغییر فرمت نصب را دارا می‌باشند.


کد دهی پمپ هیدرولیک شعاعی بوش بر اساس مدل نامبر ۰۵۱۴۷۰۰۰۲۱ تقریبا پیچیده بوده و در آن به پیستونی شعاعی بودن پمپ بوش، جهت چرخش، حداکثر سرعت دورانی آن، نوع شافت و فلنج اتصال بر اساس استانداردهای شرکت آلمانی و ساختار پمپ پیستونی بوش در مدار ( حلقه باز یا بسته بودن آن) اشاره شده است.

علاوه بر اطلاعات گفته شده مواردی نظیر حجم جابجایی پمپ هیدرولیک شعاعی بوش بر اساس سی سی، نوع هوزینگ و فلنج مکش و خط فشار، نوع سیال کاری آن، حداکثر فشار کاری و فشار لحظه ای، نوع شیر کنترل پمپ پیستونی بوش دبی متغیر و مشخصات متعلقات الحاقی آن نیز بطور کامل مشخص می‌گردد.

هر چند پیدا کردن و شناسایی دقیق این موارد در کد‌دهی بر اساس عدد در کاتالوگ پمپ بوش BOSCH بر خلاف اسناد معمول سخت تر می باشد ولی معمولا در کاتالوگ کلی دستگاه کد دهی دیگری بر اساس حرف موجود است که شناسایی کامل پمپ هیدرولیک از آن راحتتر می‌باشد.


پمپ پیستونی بوش

 

پمپ هیدرولیک پیستونی بوش ۰۵۱۴:
در سیستم های هیدرولیکی که فشار کاری بالایی دارند و ساعت کاری بسیار بالایی دارند نیازمند پمپ های فشار بالا و راندمانی نزدیک به ۹۰ درصد هستند پمپ های پیستونی بوش گرد ۰۵۱۴ تا ۳۰۰ بار فشار تحمل میکنند و با شرایط نامناسب روغن سازگار هستند


اطلاعات و سایز های مختلف پمپ های بوش :
سی سی یا حجم جابه جایی پمپ های بوش گرد به صورت زیر میباشد:

۰۵۱۴-۳۰۰ ↔ ۱۶cm3/rev

۰۵۱۴-۴۰۰ ↔ ۱۹cm3/rev

۰۵۱۴-۵۰۰ ↔ ۳۲cm3/rev

۰۵۱۴-۶۰۰ ↔ ۴۵cm3/rev

۰۵۱۴-۷۰۰ ↔ ۶۳cm3/rev

۰۵۱۴-۸۰۰ ↔ ۸۰cm3/rev


پمپ های پیستونی بوش BOCSH جز خاص ترین پمپ هیدرولیک صنعتی میباشند که درصنایع مختلفی چون تزریق پلاستیک و تولید مواد پلی اتیلن کاربرد بسیار زیادی دارند.


پمپ بوش  ۵۱۴ از نوع پمپ گرد پیستونی رادیالی می‌باشد

دیگر پارامترهای انتخاب پمپ هیدرولیک:

نوع سیال
اندازه و وزن و بازده
قابلیت دسترسی و تعویض اجراء
نگهداری و قطعات یدکی
سرعت محرک
میزان ایجاد صدا
تلرانس‌های مورد نیاز و قیمت


اطلاعات بیشتر

جابجایی(Disp) پمپ (CC) ۸۰
دبی(لیتر) [@۱۵۰۰rpm] ۱۲۰
فشار دائم پمپ (Bar) ۲۸۰
بیشینه تحمل فشار پمپ (Bar) ۳۵۰
شافت خروجی پمپ (mm) تک‌خار
عملکرد پمپ دبی ثابت, دبی متغیر

جهت خرید و دریافت مشاوره در خصوص پمپ های پیستونی هیدرولیک بوش BOSCH از طریق نمایندگی فروش مجصولات هیدرولیک بوش در ایران با کارشناسان فروش ما در فروشگاه صنعت هیدرولیک تماس حاصل نمایید.

شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶۰

دانلود-کاتالوگ-پمپ-دبی-ثابت-بوش-Bocsh