پمپ پره ای دنیسون DENISON

پمپ پره ای دنیسون DENISON شرکت دنیسون تاریخچه ای بسیار قدیمی دارد و آن بر می گردد به سال ها پیش ، حتی پیش از جنگ جهانی اول یعنی سال  هجری قمری ۱۹۰۰ ! در ابتدا نامی دیگر برای خود داشت و آن را با نام شرکت کوک موتور می شناختند . این شرکت توسط آقای کو بنیان گذاشته شده است. در ابتدا این شرکت بر روی موتور های پر قدرت آن هم از نوع احتراقی کار می کرده است .

حتی بعد از جنگ جهانی دوم به کار خودش ادامه می دهد. در سال ۱۹۲۵ هجری قمری موسس آن اعلام بازنشستگی می کند در این زمان بیل دنیسون جای آقای کوک را پر می کند . بیل دنیسون در ابتدای کار خود ابتکار های جدیدی به خرج میدهد.

وی در آن زمان ها به تولید ابزاز های هیدرولیکی و ماشین های هیدرولیکی می پردازد. او بعد ها در این زمینه با کارخانه های دیگر همکاری به عمل می آورد  و به تولید تجهیزات هیدرولیکی مشغول می شود. این شرکت سال ها محصولات خود را با نام دنیسون هیدرولیک در بازار معرفی میکرد و به فروش می رساند


با این حال با پیشنهادی خود در سال ۲۰۰۳ به وسیله شرکتی بهتر و بالاتر به نام پارکر PARKER آمریکا خریده می شود. قیمت توافقی برای شرکت دنیسون هیدرولیک ۲۴۰ میلیون گفته شده است.اکنون محصولات این شرکت تاریخی به نام دنیسون پارکر DENISON\PARKER به فروش می رود ودر بازار فروش پمپ کارتریجی دنیسون به این اسم شناخته شده است، برند دنیسون در ابتدا از یک شرکت فرانسوی بود که در نهایت با یک شرکت آمریکایی ترکیب شد و برند دنیسون پارکر DENISON/PARKER را به وجود آورد.


در فروشگاه صنعت هیدرولیک انواع مدل های پمپ کارتریجی برند دنیسون Denison  برای فروش در اختیارتان می باشد.۶۶۶۸۳۲۶۰


پمپ پره ای دنیسون

دنیسون Denison در صنعت هیدرولیک

از تاریخ دورادور این شرکت گفتیم که کارش را از موتور های احتراقی سال ها پیش قبل از جنگ جهانی شروع کرد تا به امروز که در قرن ۲۱ به سر میبریم و این شرکت توانسته همچنان سراپا و قوی به کارش ادامه دهد. امروز دفتر اصلی یا اگر بشه گفت بخش اصلی این شرکت دنیسون Denison در آمریکا ( اوهایو ) واقع شده است . امروزه محصولات دنیسون Denison جایگاه خاصی در دنیا پیدا کرده و پای آن حتی به خطوط هیدرولیک کارخانه های مهم و متنوع هم رسیده . این امر در گردش مالی این شرکت مشهود هست چه که توانسته در پنج سال اخیر درامدی بیش از سیزده بیلیون داشته باشد. با آن که برند دنیسون Denison توانسته در طی این سال ها بین مردم شناخته شود اما آنچه که باعث موفقیت آن بوده و هست کیفت ابزار های صنعتی هیدرولیک در فروش پمپ کارتریجی دنیسون  بوده است. امروزه بیش از پیش مقایسه محصولات در بین عموم مصرف کنندگان رایج شده ، نکته مثبتی که در آن وجود دارد بالارفتن کیفیت محصولات در مقابل قیمت آن در بین عموم می باشد و باعث شده شرکت ها با رقابت با یک دیگر کیفیت محصول خود را ارتقاع دهند.


محصولات دنیسون Denison

محصولات تولیدی شرکت دنیسون در رده محصولات صنعتی هیدرولیک می باشد. محصولاتی چون انواع پمپ هیدرولیک ، شیرالات برقی ، جک  و  …

در بازار فروش محصولات صنعتی ایران پمپ دنیسون Denison در بین مصرف کنندگان دارای محبوبیت است . همچنین انواع شیرالات هیدرولیک در سیستم مدار های هیدرولیک به کار رفته در کارخانه جات کیفیت و ارائه خدمات همچنین نیاز آن ها به پمپی با کیفیت  و خوب در سیستم هیدرولیک  باعث این محبوبیت در بین عموم بوده است.


denison cartridge

کارتریج های دنیسونی

پمپ پره ای دنیسون Denison

برای خرید پمپ کارتریجی دنیسون Denison شما نیاز به شناخت ویژگی های این پمپ دارید. در این قسمت به برسی خصوصیات پمپ کارتریجی دنیسون خواهیم پرداخت . پمپ کارتریجی دنیسون را با نام دنیسون پارکر هم در بازار می شناسند و دلیل آن ادغام شرکت دنیسون با پارکر در دهه های گذشته می باشد.

این پمپ هیدرولیک کارتریجی دارای دبی زیاد و فشار کم می باشد و در برخی از انواع آن دقیقا دارای مشخصات عکس می باشد یعنی دبی کم و فشار زیاد. برای خرید این محصول شما باید بنا بر نیاز  سیستم هیدرولیک  ارزیابی نمایید تا انتخابی درست در این پمپ داشته باشید. پمپ کارتریجی دنیسون قابلیت ارتقاء به پمپ هیدرولیک پره ای دو یا چند طبقه است. نتیجه این عمل رسیدن به بازه وسیع دبی تا حدود سیصد بار می باشد.

پمپ دنیسون کارتریجی دارای ویژگی های مخصوص به خود می باشد. از ویژگی هایی که این محصول را از سایر برند ها متمایز می کند ، تغییر سریع سیکل فشار  با تکریر و مرور دقیق جریان می باشد.

 


برای آگاهی بیشتر از مشخصات  و خرید پمپ کارتریجی دنیسون با شماره ۶۶۶۸۳۲۶۰ تماس بگیرید.


پمپ پره ای دنیسون

تقسیم بندی پمپ دنیسون کارتریجی

برای خرید پمپ کارتریجی دنیسون باید دانست بر اساس محدوده حجم کارتریج به چهار بخش تقسیم می شوند.

_ پمپ کارتریجی دنیسون با لیتراژ بین ( پنج تا پنجاه سی سی بر دور ) با فشار حد اکثری سیصد و بیست بار که به سری B شناخته می شود.

_ پمپ کارتریجی دنیسون با لیتراژ بین ( ده تا صد سی سی بر دور ) و حد اکثر فشار دویست و هفتاد و پنج بار که به سری C  شناخته می شود.

_ پمپ کارتریجی دنیسون با لیتراژ بین  (چهل و سه تا صد و پنجاه و هشت سی سی بر دور ) و حد اکثر فشار دویست و هشتاد بار که به سری D  شناخته می شود.

پمپ هیدرولیک کارتریجی دنیسون بازدهی بالایی در سیستم دارد . این مورد سبب افزایش بهرهوری سیستم میشود . از مزایای دیگر آن که در اینجا به آن اشاره خواهیم کرد کاهش گرما ، سر و صدای کم پمپ و آسایش صوتی می باشد.

همچنین این پمپ دارای دور ششصد تا سه هزار و ششصد Rpm  می باشد.

مدل های متنوع این پمپ به نام های  T6EC، T6DC ، T6EC و T6CC  موجود می باشد. روش نصب انواع مدل ها بر روی مدار به سی و دو راه می باشد ! و از نظر تغییر ورودی و خروجی نیز دارای ۴ حالت است.

مدل های سه طبقه این محصول نام های T6DCC ، T6DDc و T6EDC نام دارد.


خصوصیات پمپ کارتریجی دنیسون Denison

خصوصیات پمپ کارتریجی دنیسون بسته به مدل آن متفاوت مب یاشد . آنچه در عموم آن ها رایج می باشد را در طول متن گفتیم ، حال به خصوصیات بارز مدل های آن می پردازیم.

پمپ کارتریجی دنیسون به دلیل جدا شدن بخش کارتریج این امکان را به شما می دهد تا هنگام نیاز به تعمیر این قطعه نیاز به باز کردن تمام دستگاه نداشته ب

DENISON

پمپ کارتریجی دنیسونی

اشید.

کارترج پمپ دنیسون سری B ، D  دو جهته هستند .

کارتریج پمپ دنیسون سری  C ، E یک جهته هستند.

همچنین این پمپ هیدرولیک دنیسون توان کار کردن در در بازه ای وسیع از ویسکوزیته یا غلظت روغن می باشد .آنچه که معمول می باشد عددی بین شصت تا سه هزار و نهصد Sus است.

همچنیناین دستگاه توانایی آن را دارد که در دماهای مختلف سیال ( خیلی سرد و خیلی گرم ) کار کند.


خصوصیات سیال مورد استفاده در پمپ کارتریجی Denison

همینطور که گفتیم این پمپ توانایی کار کردن در دمای بسیار بالا و بسیار پایین سیال می باشد. و با غلظت های مختلفی از روغن می تواند کار بکند.

این پمپ هیدرولیک کارتریجی دنیسون  همچنین می تواند با سیالات مقاوم در برابر آتش نیز کار بکند .

از سیالات معمولی که در سیستم هیدرولیکی که این پمپ در آن کار می کند میتوان به گلیسرین ، استر فسفات و استر الی و روغن Hfc اشاره کرد. این روغنها معمولا درسیستم هیدرولیک کارخانه جات ذوب فلز و سیمان به کار گرفته می شود. استفاده از این سیالات باعث می شود که عمر کار دستگاه افزایش پیدا کند و باعث تولید فشار بیشتری در سیستم هیدرولیک شود.


 

جهت دریافت مشاوره، خدمات و اطلاعات تکمیلی لطفا با فروشگاه صنعت هیدرولیک نمایندگی فروش محصولات و قطعات پمپ و کارتریج های اصلی دنیسون، پارکر تماس حاصل نمایید

۶۶۶۸۳۲۶۰


دانلود کاتالوگ پمپ دنیسون DENISON