پمپ پره ای آتوس ATOS

پمپ پره ای آتوس ATOS کمپانی آتوس ATOS در کشور ایتالیا است اما این شرکت در کشور های دیگر دفتر و کارخانه و نمایندگی فروش دارد.
محصولات این شرکت به تمام دنیا صادر می شود و نمایندگی های شرکت ATOS (نمایندگی محصولات آتوس ۶۶۶۸۳۲۶۰) در اکثر کشور فعال است.

شرکت آتوس ATOS از برند های محبوب و قدیمی تولید کننده محصولات هیدرولیک مانند شیر و پمپ و به تازگی فیلتر هیدرولیک است.
شرکت اتوس ATOS در ایالات متحده، چین و ایتالیا چندین سایت تولید و دفتر و نمایندگی فروش آتوس وجود دارد.
اما همچنان بیشترین تولید این شرکت در کشور ایتالیا انجام می شود.


جهت دریافت مشاوره، خدمات و اطلاعات تکمیلی لطفا با فروشگاه صنعت هیدرولیک نمایندگی فروش محصولات و قطعات پمپ و کارتریج های اصلی آتوس تماس حاصل نمایید

۶۶۶۸۳۲۶۰


شرکت آتوس یک شرکت چند میلیتی است و بخشی از تولیدات این شرکت در کشور های مختلف تولید می شود.
بنابراین نمی توان گفت محصولات این شرکت تماما ایتالیایی یا تماما چینی یا تماما امریکایی است.
اما آن چیز که مسلم است برابری کیفیت محصولات تولیدی این کمپانی است.


محصولات شرکت آتوس

محصولات تولید شده شرکت آتوس در مدل های یک طبقه فشار متوسط  شامل کد PFE31 – PFE41 – PFE51 و برای فشار های بالا شامل کدهای PFE32 – PFE42 – PFE52 ارائه میشود.

فشار دائم پمپ Atos آتوس ۱۹۰ بار و فشار لحظه ای ( پیک ) آن ۲۱۰ بار میباشد.

پمپ پره‌ای آتوس ATOS شامل یک و  یا دو کارتریج و یا کوپل شده چند پمپ هیدرولیک آتوس ATOS جهت تامین دبی سیستم هیدرولیک بکار می‌رود. این سری از پمپ هیدرولیک از سایز ۱۰.۵ تا ۱۵۰ سی‌سی در هر کارتریج را شامل می‌شود.


پمپ پره ای ATOS


پمپ کامل ، کارتریج کامل پمپ ، شافت خروجی پمپ ، پوسته پمپ و بلبرینگ و کاسه نمد را میتوانید در فروشگاه صنعت هیدرولیک تهیه نمایید .

با استفاده از کاتالوگ پمپ هیدرولیک آتوس و اعمال فیلتر در قسمت ((سی‌سی)) و ((دبی خروجی بر حسب لیتر)) ، پمپ مورد نظر را برای سیستم هیدرولیک انتخاب نمایید.

پمپ تیغه ای ATOS آتوس در انواع ماشین‌آلات تزریق پلاستیک ، پرس‌های فشار پایین و متوسط ، دستگاه‌های ریخته‌گری فلزات و دایکاست و ساخت انواع یونیت و پاورپک هیدرولیک استفاده می‌شود.


برای دریافت قیمت و خرید پمپ آتوس ATOS با ما تماس بگیرید.۶۶۶۸۳۲۶۰-۰۹۱۲۵۳۴۶۲۰۱

دانلود کاتالوگ پمپ ATOS