پمپ دنده ای ویت VOITH

پمپ دنده ای ویت VOITH شرکت آلمانی Voith GmbH ویت از قوی ترین سازندگان پمپ‌های هیدرولیکی ماه ستاره یا دنده داخلی دنیا در فشارهای مختلف می‌باشد. به همین دلیل اکثر کارخانجات مطرح سازنده دستگاه‌های هیدرولیکی در زمینه‌های تزریق پلاستیک، قالب ریزی، پرس، پانچ و … از پمپ‌های هیدرولیکی ویت در محصولات خود استفاده می‌نمایند.

از این میان می‌توان به ماشین آلات تزریق پلاستیک KRAUSS MAFFEI – ENGEL – GREINER اشاره نمود.

پمپ‌های هیدرولیک دنده ای شرکت اکرله ECKERLE نیز دارای کد بندی مشابه پمپ ویت بوده و به نوعی اکرله کمپانی خواهر ویت می‌باشد.

Eckerle


جهت کسب اطلاع از جزئیات خرید، فروش، تامین قطعات و تعمیرات پمپ های دنده ای ویت VOITH با کارشناسان ما در شرکت صنعت هیدرولیک تماس بگیرید
شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶۰


مشخصات پمپ‌های ویت

مشخصات پمپ‌های ویت

پمپ‌های هیدرولیک دنده داخلی Internal gear pump ویت VOITH:

عملکرد پمپ هیدرولیک دنده داخلی ویت:

وقتی دنده‌ها شروع به چرخش می‌کنند، روغن بسمت هوزینگ (یا بدنه ) و فضای بین  پینیون (هرزگرد ) و دنده داخلی مکیده می‌شود. دو چرخدنده در گستره وسیع از محیط خود بصورت آزادانه حرکت می‌کنند که این مکانیزم باعث عملکرد مناسب پمپ هیدرولیک در ساکشن روغن می‌شود.

در مسیر چرخش، فضای بین دنده ها بوسیله فیلر یا برنجی و دندانه های پینیون درز بندی و سیل می‌شود. در راستای محوری نیز فضای گپ آزاد بوسیله دسیک محوری آب بندی می‌شود. با چرخش دوباره پینیون و وارد شدن نوک دنده ها به فضای بین دنده‌ها روغن با فشار از پمپ هیدرولیک ماه ستاره خارج می‌شود.

چنین طرح بندی برای پمپ‌های دنده داخلی ویت باعث مزیت‌های نظیر: پایین آمدن موثر انتشار سر وصدا، سهم مناسب سایز نسبت به ظرفیت دبی، عمر کاری بالا بدلیل بالانس مناسب نیروها و بیرینگهای پهن، بازده کلی بالا، امکان کوپل چند پمپ در غالب یک پمپ هیدرولیک چند طبقه می‌شود.


پمپ هیدرولیک ماه و ستاره فشار بالای ویت VOITH:

پمپ‌های هیدرولیک دنده داخلی ویت با آخرین یافته های تحقیقاتی و پیشرفت‌های تکنولوژی همگام بوده و برای کاربردهایی نیازمند درجه امنیت بالا و زیر ساخت‌های پراهمیت کارخانجات قابل استفاده می‌باشد.

پمپ هیدرولیک ماه ستاره ویت برای تولید جریان روغن با فشار‌های بالا طراحی و ساخته شده و استفاده از آنها در ایران با توجه به قیمت بالای آن تنها بعنوان تامین کننده اصلی فشار مدار سیستم هیدرولیک مقرون به صرفه می‌باشد.


پمپ‌های دنده داخلی ویت در سه طبقه کلی از جهت فشار و چهار خانواده از جهت سری دسته بندی می‌شوند:

پمپ هیدرولیک دنده ای فشار بالای توربو ویت VOITH

شرکت ویت، پمپ هیدرولیک دنده داخلی فشار بالای خود را در غالب توربو ویت معرفی می‌نماید که شامل شامل پمپ‌های ماه ستاره ویت تیپ IPH و IPV    می‌شود.

از تفاوت‌های بارز پمپ هیدرولیک ویت در سری IPH و IPV کوچکتر بودن ابعاد خارجی سری IPV نسبت به سریIPH  می‌باشد. پمپ هیدرولیک توربو ویت بدلیل طراحی پیچیده و ارائه نتایج عملکردی عالی بر روی هزاران ماشین در سراسر دنیا، سازندگان معتبر دستگاه‌های هیدرولیکی با فشار بالا را متقاعد به استفاده از اینگونه پمپ ها در مدار خود نموده است.

پمپ هیدرولیک توربو ویت  VOITH با داشتن حداقل ابعاد، سطح نیوز پایین در شرایط عملکردی، کمترین مقدار نوسانات فشار و جریان در مدار هیدرولیک در عین بازدهی بالا سبب پدید آمدن یک محصول معتبر در برند‌های جهانی برای کاربردهای حساس شده است. پمپ‌های ماه ستاره توربو ویت با داشتن سیل های محوری و شعاعی جبران فشار دارای عمر کاری بسیار طولانی می‌باشند.

پمپ‌ها ی فشار بالای ویت غالبا در بخشهای پروسس ورقکاری فلزات و یا دستگاه‌های تزریق پلاستیک، پرسهای هیدرولیک، دستگاه‌های نقل و انتقال تجهیزات سنگین، ماشین های ساخت، کشتی سازی کاربرد دارند.


جهت کسب اطلاع از جزئیات خرید، فروش، تامین قطعات و تعمیرات پمپ های دنده ای ویت VOITH با کارشناسان ما در شرکت صنعت هیدرولیک تماس بگیرید
شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶۰


پمپ هیدرولیک فشار بالا ویت VOITH سری IPH:

IPH

ساختمان شماتیک پمپ دنده ای ویت آلمان سری IPH

این سری از پمپ‌های هیدرولیک ویت دارای فشار دائم کار تا حدود ۳۰۰ بار بصورت پیوسته بوده و ظرفیت حجم آنها از ۲۰ سی‌سی تا ۱۲۵ سی‌سی در ۳ سایز ابعادی ۴-۶  IPH متغیر می باشد و قابل کوپل بصورت سری و یا تک طبقه می‌باشند.

پمپ‌های هیدرولیک ماه ستاره ویت سری IPH دارای پیک فشارتا حدود ۳۳۰ بار می‌باشند و توانایی گردش در محدوده ۳۰۰ تا ۳۰۰۰  rpm را داراست.


پمپ هیدرولیک فشار بالا توربو ویت VOITH سری IPV

IPV

ساختمان شماتیک پمپ دنده ای ویت آلمان سری IPV

این خانواده از پمپ‌های ماه ستاره شرکت ویت دارای سایز بندی ریزتر IPV3 الیIPV7  و بازه گسترده تر حجم جابجایی ۳.۶ تا ۲۵۱.۷ سی‌سی می‌باشند. عموما فشار هیدرولیکی کاری آنها  تا ۳۳۰ بار بوده و ماکزیمم فشار این سری نهایتا ۳۴۵ بار می‌باشند.

سری IPV ویت برای تولید دبی بر اساس میزان سرعت شافت ورودی که مابین ۲۰۰ تا ۳۶۰۰ دور بر دقیقه قابل تغیر است، بسیار مناسب و امکان استفاده بصورت دو یا چند طبقه مهیا را داراست.


پمپ هیدرولیک فشار میانی ویت VOITH

IPC

ساختمان شماتیک پمپ دنده ای ویت آلمان سری IPC

پمپ هیدرولیک سری IPC  ویت توانایی تحمل فشار کاری ۲۱۰ بار و فشار ماکزیمم تا ۲۵۰ بار را بصورت لحظه‌ای دارا بوده و محدوده ظرفیت آنها در ۴ سایز ابعادی متفاوت حداقل ۲۰ سی‌سی بر دور و حداکثر ۲۵۰ سی‌سی می‌باشد.

پمپ هیدرولیک ماه ستاره ویت سری IPC قابلیت اتصال بصورت چند طبقه را با دیگر تیپ های ویتvoith  داشته و گستره بالا و پایین مقدار گردش پمپ  بصورت دور بر دقیقه ۴۰۰ تا ۳۲۰۰ rpm می‌باشد که توجه به این امر در انجام پروسه کوپلینگ ضروری می‌باشد.


پمپ هیدرولیک فشار پایین ویت VOITH

IPN

پمپ دنده ای

ساختمان شماتیک پمپ دنده ای ویت آلمان سری IPN

تیپ IPN پمپ دنده داخلی ویت که معمولا برای خنک کاری سیستم های روغن و یا کاربردهایی با فشار پایین استفاده می‌شوند در ۳ سایز ابعادی موجود و دارای محدوده ظرفیت ۳۲ سی‌سی تا ۲۰۰ سی‌سی بر دور می‌باشند. فشار مداوم سایز های گوناگون این سری از پمپ های دنده ای ویت بین ۶۰ تا ۱۰۰ بار می‌باشد.

این تیپ پمپ ویت در ایران کاربرد محدودتری دارد زیرا در فشارهای کم انتخاب‌های متعددی با قیمتهای پایین تر مثل پمپ‌های هیدرولیک روکت یا انواع ایرانی آن وجود دارد.

دنده ای VOITH

جهت کسب اطلاع از جزئیات خرید، فروش، تامین قطعات و تعمیرات پمپ های دنده ای ویت VOITH با کارشناسان ما در شرکت صنعت هیدرولیک تماس بگیرید
شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶۰


شرایط عملکرد کاری

کیفیت ساخت منحصر به فرد پمپ‌های دنده‌ای شرکت آلمانی ویت VOITH طول عمر کاری آنها را بصورت فوق العاده ای بالا برده و علی رغم کار در فشارهای بالا دارای حداقل ابعاد و سطح نویز بسیار پایین می‌باشند.

شرکت ویت سازنده پمپ‌های دنده داخلی فشار بالای هیدرولیکی مواردی بعنوان استفاده ناصحیح که باعث ابطال شرایط گارانتی می‌شود را در بخش‌نامه هایی به نمایندگان اصلی خود در سراسر جهان ابلاغ نموده است که به شرح ذیل می باشد.

•    استفاده از روغن های غیر استاندارد
•    تجاوز از شرایط مجاز عملکردی مثل تورک ورودی بیش از حد
•    نقض بندهای مربوط به دستورالعمل کاری و مقرارت تعمیر و نگهداری و سرویس هلای دوره ای شامل دمای بیش از حد مدار روغن و یا فیلتراسیون نامناسب اعم از جنس فیلتر و یا درجه فیلتراسیون و یا حتی عدم تعویض به موقع فیلترهای خط فشار و مکش
•    استفاده از متخصصین و مکانیک های غیر مجاز
•    کارکرد پمپ هیدرولیک در شرایط فشار غیر مجاز و یا بار بیش از حد

جهت کسب اطلاع از جزئیات خرید، فروش، تامین قطعات و تعمیرات پمپ های دنده ای ویت VOITH با کارشناسان ما در شرکت صنعت هیدرولیک تماس بگیرید
شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶۰


دانلود کاتالوگ پمپ دنده ای ویت VOITH


مشخصات فنی پمپ دنده داخلی Voith

از ویژگی بارز پمپ هیدرولیک دنده داخلی وُیت می توان نوسان فشاری بسیار پایین پمپ در حین کار اشاره کرد که در مقایسه با سایر پمپ های دنده داخلی ۵۰ درصد کمتر می باشد. همچنین این ویژگی باعث صدای بسیار پایین پمپ و نویز صدا را تا ۶ دسی بل کاهش می دهد.

نتیجه چند دهه طراحی و کسب تجربه در زمینه تولید پمپ های هیدرولیکی افزایش کیفیت و راندمان حجمی این نوع پمپ ها می باشد به طوری که می توان راندمان حجمی این نوع پمپ ها را ۵ تا ۱۰ درصد بیشتر از سایر پمپ های موجود در بازار دانست. از ویژگی دیگر این نوع پمپ ها می توان به سازگاری و توانایی کارکرد این نوع پمپ با سرعت های مختلف درایو محرک اشاره کرد که این خصیصه باعث افزایش راندمان کلی و کاهش مصرف برق سیستم می شود.

پمپ دنده داخلی Voith


پمپ هیدرولیک ماه و ستاره ای فشار بالای ویت (Voith)

در بسیاری موارد صنعتی نیاز به استفاده از پمپ های هیدرولیک کامپکت (جمع و جور)، با سطح نویز ،نوسانات فشاری و وزن پایین ولی بهره وری بالا می باشد.

پمپ های دنده داخلی ویت (پمپ ماه وستاره ای فشار بالای ویت) با کاربرد وسیع در صنایع مختلف دارای این شرایط می باشد. بدلیل طراحی خاص پمپ در توزیع بهینه نیرو ها و استفاده از یاتاقان های اصطکاکی مناسب، این پمپ ها توانایی کار در فشارهای بالا را

به صورت پیوسته و با عمر کاری بالا دارا می باشند. همچنین سر و صدای پایینی نیز دارند.


 

مشخصات فنی پمپ هیدرولیک ویت VOITH تیپ فشار میانی IPC

مپ هیدرولیک دنده ای ویت VOITH

سایز IPC 4 الی IPC 7

ظرفیت از ۲۰ تا ۲۵۰ cm3/rev

فشار هیدرولیکی اسمی تا ۲۱۰ bar

ماکزیمیم فشار هیدرولیکی تا ۲۵۰ bar

محدوده تغیرات سرعت گردش: از ۴۰۰ تا ۳۲۰۰ rpm

امکان نصب و راه اندازی پمپ های بصورت سری (دو یا چند طبقه)

Type IPC
جدول اطلاعات فنی پمپ ویت سری IPC

اطلاعات فنی پمپ ویت سری IPC
سایز جابجایی حجمی
(سانتی متر مکعب)
حداقل دور
(دور بر دقیقه)
ماکزیمم دور
(دور بر دقیقه)
دبی حجمی
در دور ۱۵۰۰
(لیتر بر دقیقه)
فشار متناوب
(بار)
ماکزیمم فشار
(بار)
IPC 4-20 ۲۰.۷ ۴۰۰ ۳۲۰۰ ۳۱ ۲۱۰ ۲۵۰
IPC 4-25 ۲۵.۴ ۴۰۰ ۳۰۰۰ ۳۸.۱ ۲۱۰ ۲۵۰
IPC 4-32 ۳۲.۶ ۴۰۰ ۳۰۰۰ ۴۸.۹ ۲۱۰ ۲۵۰
IPC 5-40 ۴۱.۰ ۴۰۰ ۲۸۰۰ ۶۱.۵ ۲۱۰ ۲۵۰
IPC 5-50 ۵۰.۳ ۴۰۰ ۲۶۰۰ ۷۵.۴ ۲۱۰ ۲۵۰
IPC 5-64 ۶۴.۹ ۴۰۰ ۲۶۰۰ ۹۷.۳ ۲۱۰ ۲۵۰
IPC 6-80 ۸۰.۷ ۴۰۰ ۲۴۰۰ ۱۲۱ ۲۱۰ ۲۵۰
IPC 6-100 ۱۰۱.۳ ۴۰۰ ۲۴۰۰ ۱۵۱.۹ ۲۱۰ ۲۵۰
IPC 6-125 ۱۲۶.۲ ۴۰۰ ۲۲۰۰ ۱۸۹.۳ ۲۱۰ ۲۵۰
IPC 7-160 ۱۶۰.۸ ۴۰۰ ۲۲۰۰ ۲۴۱.۲ ۲۱۰ ۲۵۰
IPC 7-200 ۲۰۲.۷ ۴۰۰ ۱۸۰۰ ۳۰۴ ۲۱۰ ۲۵۰
IPC 7-250 ۲۵۱.۷ ۴۰۰ ۱۸۰۰ ۳۷۷.۵ ۲۱۰ ۲۵۰

نمونه کد سفارش برای پمپ ویت سری IPC

کد سفارش پمپ Voth


مشخصات فنی پمپ هیدرولیک ویت Voith تیپ فشار بالای IPH

سایز IPH 4 الی IPH 6پمپ هیدرولیک دنده ای ویت VOITH

ظرفیت از ۲۰ تا ۱۲۵ cm3/rev

فشار هیدرولیکی اسمی تا ۳۰۰ بارماکزیمم فشار هیدرولیکی تا ۳۳۰ بار

محدوده تغیرات سرعت گردش: از ۳۰۰ تا ۳۰۰۰ rpm

امکان نصب و راه اندازی پمپ های بصورت سری (دو یا چند طبقه)

Type IPH

جدول اطلاعات فنی پمپ ویت سری IPH

اطلاعات فنی پمپ ویت سری IPH
سایز جابجایی حجمی
(سانتی متر مکعب)
حداقل دور
(دور بر دقیقه)
ماکزیمم دور
(دور بر دقیقه)
دبی حجمی
در دور ۱۵۰۰
(لیتر بر دقیقه)
فشار متناوب
(بار)
ماکزیمم فشار
(بار)
IPH 4-20 ۲۰.۷ ۳۰۰ ۳۰۰۰ ۳۱ ۳۰۰ ۳۳۰
IPH 4-25 ۲۵.۷ ۳۰۰ ۳۰۰۰ ۳۸.۶ ۲۵۰ ۳۱۵
IPH ۴-۳۲ ۳۲.۳ ۳۰۰ ۳۰۰۰ ۴۸.۵ ۲۵۰ ۳۰۰
IPH ۵-۴۰ ۴۰.۸ ۳۰۰ ۳۰۰۰ ۶۱.۲ ۳۰۰ ۳۳۰
IPH ۵-۵۰ ۵۰.۳ ۳۰۰ ۳۰۰۰ ۷۵.۴ ۲۵۰ ۳۱۵
IPH ۵-۶۴ ۶۳.۹ ۳۰۰ ۳۰۰۰ ۹۵.۸ ۲۵۰ ۳۰۰
IPH ۶-۸۰ ۸۱.۳ ۳۰۰ ۲۵۰۰ ۱۲۱.۹ ۳۰۰ ۳۳۰
IPH ۶-۱۰۰ ۱۰۱.۶ ۳۰۰ ۲۵۰۰ ۱۵۲.۴ ۲۵۰ ۳۱۵
IPH ۶-۱۲۵ ۱۲۵.۶ ۳۰۰ ۲۵۰۰ ۱۸۸.۸ ۲۵۰ ۳۰۰

نمونه کد سفارش برای پمپ ویت سری IPH

کد سفارش پمپ ویت


جهت کسب اطلاع از جزئیات خرید، فروش، تامین قطعات و تعمیرات پمپ های دنده ای ویت VOITH با کارشناسان ما در شرکت صنعت هیدرولیک تماس بگیرید
شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶۰


 • مشخصات فنی پمپ هیدرولیک ویت Voith تیپ فشار بالای IPV
 • سایز IPV 3 الی IPV 7
 • ظرفیت از ۳.۵ تا ۲۵۰ cm3/rev
 • فشار هیدرولیکی اسمی تا ۳۳۰ بار
 • ماکزیمم فشار هیدرولیکی تا ۳۴۵ بار
 • محدوده تغیرات سرعت گردش: از ۲۰۰ تا ۳۶۰۰ rpm
 • امکان نصب و راه اندازی پمپ های بصورت سری (دو یا چند طبقه)
 • Type IPV


جدول اطلاعات فنی پمپ ویت سری IPV

اطلاعات فنی پمپ ویت سری IPV
سایز جابجایی حجمی
(سانتی متر مکعب)
حداقل دور
(دور بر دقیقه)
ماکزیمم دور
(دور بر دقیقه)
دبی حجمی
در دور ۱۵۰۰
(لیتر بر دقیقه)
فشار متناوب
(بار)
ماکزیمم فشار
(بار)
IPV 3-3.5 ۳.۶ ۴۰۰ ۳۶۰۰ ۵.۴ ۳۳۰ ۳۴۵
IPV 3-5 ۵.۲ ۴۰۰ ۳۶۰۰ ۷.۸ ۳۳۰ ۳۴۵
IPV 3-6.3 ۶.۴ ۴۰۰ ۳۶۰۰ ۹.۶ ۳۳۰ ۳۴۵
IPV 3-8 ۸.۲ ۴۰۰ ۳۶۰۰ ۱۲.۳ ۳۳۰ ۳۴۵
IPV 3-10 ۱۰.۲ ۴۰۰ ۳۶۰۰ ۱۵.۳ ۳۳۰ ۳۴۵
IPV 4-13 ۱۳.۳ ۴۰۰ ۳۶۰۰ ۱۹.۹ ۳۳۰ ۳۴۵
IPV 4-16 ۱۵.۸ ۴۰۰ ۳۴۰۰ ۲۳.۷ ۳۳۰ ۳۴۵
IPV 4-20 ۲۰.۷ ۴۰۰ ۳۲۰۰ ۳۱.۰ ۳۳۰ ۳۴۵
IPV 4-25 ۲۵.۴ ۴۰۰ ۳۲۰۰ ۳۸.۱ ۳۳۰ ۳۳۰
IPV 4-32 ۳۲.۶ ۴۰۰ ۲۸۰۰ ۴۸.۹ ۲۵۰ ۲۸۰
IPV 5-32 ۳۳.۱ ۴۰۰ ۳۰۰۰ ۴۹.۶ ۳۱۵ ۳۱۵
IPV 5-40 ۴۱.۰ ۴۰۰ ۲۸۰۰ ۶۱.۵ ۳۱۵ ۳۱۵
IPV 5-50 ۵۰.۳ ۴۰۰ ۲۵۰۰ ۷۵.۴ ۲۸۰ ۲۸۰
IPV ۵-۶۴ ۶۴.۹ ۴۰۰ ۲۲۰۰ ۹۷.۳ ۲۳۰ ۲۵۰
IPV 6-64 ۶۴.۱ ۴۰۰ ۲۶۰۰ ۹۶.۱ ۳۰۰ ۳۰۰
IPV 6-80 ۸۰.۷ ۴۰۰ ۲۴۰۰ ۱۲۱.۰ ۲۸۰ ۲۸۰
IPV 6-100 ۱۰۱.۳ ۴۰۰ ۲۱۰۰ ۱۵۱.۹ ۲۵۰ ۲۷۰
IPV 6-125 ۱۲۶.۲ ۴۰۰ ۱۸۰۰ ۱۸۹.۳ ۲۱۰ ۲۵۰
IPV 7-125 ۱۲۵.۸ ۴۰۰ ۲۲۰۰ ۱۸۸.۷ ۳۰۰ ۳۰۰
IPV 7-160 ۱۶۰.۸ ۴۰۰ ۲۰۰۰ ۲۴۱.۲ ۲۸۰ ۲۸۰
IPV 7-200 ۲۰۲.۷ ۴۰۰ ۱۸۰۰ ۳۰۴.۰ ۲۵۰ ۲۷۰
IPV 7-250 ۲۵۱.۷ ۴۰۰ ۱۸۰۰ ۳۷۷.۵ ۲۱۰ ۲۵۰

نمونه کد سفارش برای پمپ ویت سری IPV

کد سفارش پمپ Voith

جهت کسب اطلاع از جزئیات خرید، فروش، تامین قطعات و تعمیرات پمپ های دنده ای ویت VOITH با کارشناسان ما در شرکت صنعت هیدرولیک تماس بگیرید
شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶۰


کوپلینگ پمپ هیدرولیکی چند استیج ویت

انتخاب طبقات پمپ، توالی و ترتیب کوپلینگ پمپ های هیدرولیک چند طبقه ویت VOITH بر اساس سایزو کاتالوک
چک کردن حداکثر و حداقل گشتاور پمپ های هیدرولیک کوپل شونده ویت VOITH
انتخاب واسط های میانی برای مکش مناسب بین پمپ های هیدرولیک چند طبقه ویت VOITH
تعین جهت چرخش پمپ های طبقاتی
تعین فلنج مناسب بر اساس پمپ هیدرولیک طبقه اول ویت VOITH
تعین انتهای شفت پمپ ها
انتخاب فلنج های مکش و فشار

انجام کوپلینگ بین پمپ دنده داخلی ویت یک پروسه تخصصی و بسیار حساس میباشد که نیاز به دانش فنی ، تجربه و کارگاه مجهز اسنتاندارد دارد. شرکت فامکو با بهره گیری از متخصصین این امر و کارگاه های تخصصی دارای سوابق اجرایی متعدد در زمینه کوپل ،نصب و راه اندازی دارد.


کاربرد پمپ هیدرولیکی چند طبقه ویت

پمپ چند طبقه (چند استیج) ماه و ستاره ای (دنده داخلی) فشار بالای ویت در موارد زیر کاربرد دارد

 • دستگاه تزریق پلاستیک و قالب ریزی و ماشین های قالب گیری
 • ماشین آلات فلز کاری
 • ترمز پرس، قیچی هیدرولیکی، ماشین آلات پانچ یا منگنه زنی، دستگاه های حفاری
 • دستگاه های پرس و دستگاه های چاپ، پرس هیدرولیکی خمش
 • در دستگاه های جابجا کننده مواد: در ساختار جرثقیل، بالابر های هیدرولیکی
 • در صنعت کشتی سازی: دنده فرمان، تثبیت کننده، جرثقیل عرشه
 • در وسایل نقلیه خدمات عمومی
 • تولید برق و توان
 • ساپورت های هیدرواستاتیکی و محرک توربین های و ژنرانورهای آبی ، گازی و بخار

مزایای ویژه پمپ هیدرولیکی دنده داخلی ویت

ایجاد فشار های بالا که در تیپ های مختلف پمپ های هیدرولیکی دنده ای منحصر به فرد میباشد.و سطح نویز و سرو صدای بسیار پایین.


اساس کارکرد پمپ دنده ای داخلی

درون پمپ های دنده ای داخلی، دو چرخ دنده (یکی داخلی و یک چرخدنده ساده) و یک آببند موجود می باشد. دوران چرخدنده ها بواسطه انتقال قدرت به یکی از آنها موجب مکش سیال از محفظه ورودی پمپ و هدایت آن در راستای آببند ها می شود. آببند به عنوان جدا کننده قسمت مکش و تخلیه عمل کرده و با چرخش دندانه ها به طرف دیگر آببند ،سیال به طرف مجرای تخلیه رانده می شود.


اساس کارکرد پمپ دنده ای خارجی

در این پمپ ها یکی از چرخ دنده ها محرک و چرخ دنده دیگر متحرک (هرز گرد) می باشد. با چرخش محور محرک و دور شدن دنده های چرخ دنده ها از هم با ایجاد خلاء نسبی روغن از محفظه ورودی وارد پمپ شده و از میان دندانه های چرخ دنده ها و جداره محفظه پمپ منتقل می شود. به دلیل فواصل بسیار کم، سیال از مرکز پمپ نمی تواند عبور کند. پس سیال به سمت خروجی پمپ رانده می شوند.


جهت کسب اطلاع از جزئیات خرید، فروش، تامین قطعات و تعمیرات پمپ های دنده ای ویت VOITH با کارشناسان ما در شرکت صنعت هیدرولیک تماس بگیرید
شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶۰