پمپ دنده ای  BOCSH


پمپ دنده ای بوش BOCSH از مطرح‌‌ترین تولید‌کننده‌های محصولات هیدرولیکی و انواع پمپ هیدرولیک در سطح جهانی که دارای وسیع‌ترین رنج اقلام هیدرولیکی نیز می‌باشد گروه مهندسی صنعتی بوش رکسروت Bosch Rexroth می‌باشد.

هرچند شرکت صنعتی بوش‌ رکسروت Bosch Rexroth علاوه بر پمپ هیدرولیک رکسروت در شاخه‌های دیگر صنعتی نیز فعالیت عمده می‌نماید و از این حیث نیز کاملا در سطح بین المللی ممتاز می‌باشد و رقم فروش محصولات آن تنها در سال ۲۰۰۸ میلادی   ۸.۳ billion$ دلار بوده اما بنا به اعلان سایت رسمی شرکت بوش رکسروت Bosch Rexroth زمینه محصولات هیدرولیکی و انواع پمپ هیدرولیک رکسروت شاخه کلیدی کمپانی آلمانی بوش رکسروت Bosch Rexroth بوده و این به‌معنای اهمیت فوق العاده صنعت هیدرولیک در بین دیگر تکنولوژی‌ها می‌باشد.

به دلیل کیفیت بالا و تنوع کاربردی در صنایع و کارخانجات داخلی پمپ هیدرولیک بوش رکسروت در مدارهای هیدرولیکی گوناگون به وفور یافت و استفاده می‌شود. شرکت بوش رکسروت Bosch Rexroth در سال ۲۰۰۱ میلادی از ادغام دو شرکت بزرگ و قدیمی مانسمان رکسروت Mannesmann Rexroth و بوش Bosch بوجود آمد و مقر اصلی آن در آلمان می‌باشد.


جهت خرید و دریافت مشاوره در خصوص انواع پمپ های هیدرولیک دنده ای بوش با کارشناسان ما در فروشگاه صنعت هیدرولیک تماس بگیرید شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶۰


پمپ های دنده ای بوش در دو گروه دنده داخلی و خارجی عرضه میشوند.

پمپ های دنده ای بوش در مدل های زیر به مشتریان ارائه میشوند:

AZPB-  AZPF – AZPN – AZPG – AZPS – AZPT – AZPU – AZPJ
پمپ های دنده ای بوش Bosch همواره میزان ثابتی از سیال را منتقل می کنند. پمپ های دنده ای جزو پمپ های نرم و بی صدا محسوب میشوند که در داخل ساختار خود دارای دو چرخنده می باشند که با گردش یکی از دو چرخدنده پمپ دیگری نیز به گردش در آمده و با محصور شدن سیال به محفظه خروجی انتقال می یابد.

دانلود کاتالوگ پمپ دنده ای بوش Bocsh