مقالات

هیدروموتور سای SAI

هیدروموتور سای SAI

 

هیدروموتور سای SAI شرکت معتبر ایتالیایی سای SAI طیف گسترده ای از هیدروموتور با طراحی پیستون های شعاعی و میل لنگ ، جابجایی ثابت ، مضاعف و متغیر از 25 سی سی / دور تا 10.000 سی سی / دور در دقیقه را ارائه می دهد.


هیدروموتور سای سری BV

مجموعه ای از موتورهای پیستونی شعاعی با جابجایی متغیر با یک سیستم کنترل الکترونیکی یکپارچه همراه با موتور. جابجایی متغیر به این معنی است که موتور می تواند در هر سطح جابجایی بین حداکثر و حداقل استفاده شود ، حتی در سطوح جابجایی بسیار پایین نیز سطح بالایی از کارایی را حفظ می کند. بنابراین این موتورها برای هر مدار با طیف وسیعی از عملکردها که به سطوح عملکرد بسیار بالایی نیاز دارند ، ایده آل هستند.


سری BV1

هیدورموتور سای    دانلود کاتالوگ سری BV1


سری BV2

هیدروموتور SAI

دانلود کاتالوگ سری BV2


هیدروموتور سای  سری TV

ظرفیت پایدار و فشار زیاد ، موتورهای T را برای استفاده های سنگین ایده آل می کند. موتورهای TV-TD تغییر مکان مداوم را امکان پذیر می کنند. دستیابی به حداقل جابجایی 0cc از حداکثر جابجایی امکان پذیر است. حداکثر بازده عملکرد عالی موتورها را حتی در 10٪ حداکثر جابجایی امکان پذیر می کند.


سری TV 1.5

دانلود کاتالوگ سری TV 1.5


سری TV 2.5

دانلود کاتالوگ سری TV 2.5


سری TV 3.5

دانلود کاتالوگ سری TV 3.5


هیدروموتور SAI سری BD

هیدروموتورهای دو جابجایی با تنوع زیاد نسبت جابجایی (1: 2 ؛ 1: 3 ؛ 1: 4 و احتمال 1: 0). این موتورها بسته به شرایط کار می توانند از توان ارائه شده در گشتاور و یا برق با سرعت استفاده کنند. تغییر جابجایی می تواند در حرکت و با استفاده از کنترل هیدرولیکی یا الکتریکی انجام شود ، قابلیت اطمینان و عملکرد بالای کل مدار هیدرولیک را تضمین می کند.


سری BD 1

دانلود کاتالوگ سری BD 1


سری BD 2

دانلود کاتالوگ سری BD 2


سری BD 3

  دانلود کاتالوگ سری BD 3


سری BD 5

دانلود کاتالوگ سری BD 5


سری BD 6

دانلود کاتالوگ سری BD 6


سری BD 6َ A

دانلود کاتالوگ سری BD 6 A


هیدروموتور سای SAI سری TD

ظرفیت پایدار و فشار زیاد ، موتورهای T را برای استفاده های سنگین ایده آل می کند. موتورهای TV-TD تغییر مکان مداوم را امکان پذیر می کنند. دستیابی به حداقل جابجایی 0cc از حداکثر جابجایی امکان پذیر است. حداکثر بازده عملکرد عالی موتورها را حتی در 10٪ حداکثر جابجایی امکان پذیر می کند.


سری TD 1.5

دانلود کاتالوگ سری TD 1.5


سری TD 2.5

دانلود کاتالوگ سری TD 2.5


سری TD 3.5

  دانلود کاتالوگ سری TD 3.5


هیدروموتور سای SAI سری GM

طیفی از موتورهای جابجایی ثابت با طراحی حاصل از بهبود مستمر به لطف دهه ها تجربه در این زمینه. راندمان مکانیکی و حجمی بالا و مقاومت عالی در برابر حفره ، آنها را برای هر مداری که به قابلیت اطمینان ، عملکرد بالا و کنترل چرخش نیاز دارد ، ایده آل می کند.


سری GM 05

  دانلود کاتالوگ سری GM 05


سری GM 1

  دانلود کاتالوگ سری GM 1


سری GM 2

  دانلود کاتالوگ سری GM 2


سری GM 3

  دانلود کاتالوگ سری GM 3


سری GM3A B30

SAI hyDROPMOTOR   دانلود کاتالوگ سری GM3A B30


سری GM 4

  دانلود کاتالوگ سری GM 4


سری GM5A

  دانلود کاتالوگ سری GM5A


سری GM 6

SAI hydromotor دانلود کاتالوگ  سری GM 6


جهت دریافت مشاوره، خرید، فروش، تامین قطعات و همچنین تعمیر انواع هیدروموتور سای SAI با کارشناسان زبده ما در فروشگاه صنعت هیدرولیک تماس حاصل نمایید. شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶


هیدروموتور سای SAI سری GS

مجموعه ای از موتورهای جابجایی ثابت که می توانند تا 3 برابر بیشتر از موتورهای پیستونی شعاعی سنتی به سرعت چرخش برسند. نسبت زیاد بین حداکثر و حداقل سرعت ، همراه با بازدهی عالی و مقاومت در برابر حفره ، این سری را برای کاربردهای با چگالی توان بالا که عملکرد و قابلیت اطمینان مورد نیاز مدار هستند ، ایده آل می کند.

سری GS 05

  دانلود کاتالوگ سری GS 05سری GS 1

دانلود کاتالوگ  سری GS 1


سری GS 2

دانلود کاتالوگ سری GS 2


سری GS 3

دانلود کاتالوگ سری GS 3


سری GS 4

دانلود کاتالوگ سری GS 4


سری GS 5A

دانلود کاتالوگ سری GS 5A


سری GS 6A

دانلود کاتالوگ سری GS 6A


هیدروموتور سای SAI سری L

این سری موتور هیدرولیک برای محدوده جابجایی از 3000 تا 10000 سی سی / دور در دقیقه میباشد طراحی تلفیقی نتیجه بهبود مستمر حاصل از دهه ها تجربه در این زمینه است. راندمان مکانیکی و حجمی بالا و مقاومت در برابر حفره عالی ، آنها را برای هر مداری که به قابلیت اطمینان و کنترل چرخش نیاز دارد ، ایده آل می کند.


سری L7B

  دانلود کاتالوگ سری L7B


سری L9

دانلود کاتالوگ سری L9


سری P

موتورهای سری P از نظر مشخصات فنی مشابه موتورهای GM هستند. تنظیمات با جعبه آلومینیوم در دسترس است ، برای برنامه های کم وزن بسیار مناسب است. سری P همچنین با آلایش و مقاومت عالی در برابر حفره مشخص می شود.


هیدروموتور سای SAI سری P1G

دانلود کاتالوگ سری P1G


سری P2G

دانلود کاتالوگ سری P2G


هیدروموتور سای SAI سری S

این سری از هیدروموتور برای محدوده جابجایی از 3000 تا 6000 سی سی / دور در دقیقه ، که می تواند به سرعت چرخش تا 3 برابر بیشتر از موتورهای پیستونی شعاعی سنتی برسد. نسبت زیاد بین حداکثر و حداقل سرعت ، همراه با کارایی عالی و مقاومت در برابر حفره ، این سری را برای کاربردهای با چگالی توان بالا که عملکرد و قابلیت اطمینان از ویژگی های اصلی هستند ، ایده آل می کند.


هیدروموتور سای SAI سری S7B

دانلود کاتالوگ سری S7B


سری S9

دانلود کاتالوگ سری S7B


هیدروموتور سای SAI سری TF

مجموعه ای از موتور جابه جایی ثابت با قدرت بالای ویژه ظرفیت پایدار و فشار زیاد ، موتورهای T را برای استفاده های سنگین ایده آل می کند. طراحی 7 سیلندر ، یک منبع گشتاور پایدار و مداوم را تضمین می کند.


هیدروموتور سای SAI سری TF 1.5

  دانلود کاتالوگ سری TF 1.5


سری TF 2.5

دانلود کاتالوگ سری TF 2.5


سری TF 3.5

دانلود کاتالو سری TF 3.5


تاریخچه کمپانی سای :

سای یک شرکت پیشرو در زمینه طراحی و تولید موتورهای هیدرولیک پیستون شعاعی و میل لنگ است.

ارزش های کمپانی سای SAI بر اساس روحیه ابتکار عمل ، نوآوری و جستجوی راه حل های اصلی ، استقلال و علاقه به بازار جهانی است.

فناوری منحصر به فرد در زمینه تبدیل نیروی هیدرولیک به توان مکانیکی ، مبتنی بر سازه های میل لنگ و سیلندرهای چرخان که کارایی و کنترل بی نظیری را ارائه می دهند.
یک تیم بین المللی که موفق شده چالش های جهانی سازی را از بین ببرد و تجارت را در سراسر جهان گسترش دهد.
یک شبکه فروش گسترده با مشارکت هایی که بیش از چهل سال وجود داشته است.


مشارکت های استراتژیک با هدف توسعه و معرفی نوآوری های فن آوری که نشان دهنده نقاط عطف و سنگهای لمسی جدید در دنیای طراحی و ساخت موتور هیدرولیک است.
استقلال و چشم انداز بلند مدت که امکان انعقاد برنامه ها و تحولات سرمایه گذاری را بدون تحمل شرایط سخت مالی فراهم می کند.
دارنده گواهینامه های  ISO 9001 و 2008 ISO


چشم انداز SAI شامل تقویت موقعیت خود به عنوان یک رهبر جهانی در بخش موتورهای پیستونی شعاعی و میل لنگ با سیلندرهای چرخان است. SAI با هدف ارائه راه حل های فن آوری است که می تواند کارایی و کنترل بی نظیر را تضمین کند. SAI امیدوار است که به رشد قوی ، پایدار و بلند مدت دست یابد.

طیف وسیعی از محصولات SAI شامل موتورهای هیدرولیک پیستونی شعاعی برای طیف گسترده ای از جابجایی های موتور ، همچنین سوپاپ ها ، ترمزها ، جعبه دنده ها و کنترل های الکترونیکی متصل به موتورها برای ساخت واحدهای محرک است.


گروه SAI دارای 8 کارخانه تولید در 5 کشور و 4 قاره است. 10 شرکت SAI فعالیتهای تجاری خود را مستقیماً در 10 کشور در 5 قاره مختلف انجام می دهند. علاوه بر مرکز تحقیقات اصلی ، در حال حاضر مرکز توسعه فناوری دوم نیز در حال راه اندازی است. در سراسر جهان ، این گروه 300 نفر استخدام می كند كه 50٪ آنها در اروپا و 35٪ در آسیا مستقر هستند.

گروه SAI دارای یک شبکه توزیع مهم است که قادر به پوشش 80 کشور در سراسر جهان است ، با 120 توزیع کننده اصلی و بسیاری از شرکت های شریک که پشتیبانی محصول محلی را ارائه می دهند.
این ساختار خدمات لجستیکی عالی را فراهم می کند ، در نتیجه تحویل سریع و پشتیبانی فنی را که همیشه در دسترس مشتریان است تضمین می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *