مقالات

هیدروموتور ایتون چارلاین EATON CHAR LYNN

هیدروموتور ایتون چارلاین EATON CHAR LYNN

هیدروموتور ایتون چارلاین EATON CHAR LYNN ایتون چارلاین EATON char lynn جزو هیدروموتورهای دور پایین (Low Speed) و قدرت بالا (High Torque) دسته بندی می‌شود و به منظور تامین گشتاور در سیستم مکانیکی استفاده می‌شود.


EATON Char-Lynn HYDRAUIC MOTOR

شما می‌توانید با توجه به گشتاور مورد نیاز در سیستم مکانیکی ، مناسب‌ترین هیدروموتور از لحاظ سایز را انتخاب نمایید. در فروشگاه صنعت هیدرولیک ، انواع هیدروموتور ویکرز ایتون چارلاین در سری‌های 2000 – 4000 -6000 – 10000 – J – H – S – T – W برای فروش موجود می‌باشد. برای اطلاع از قیمت ، موجودی و خرید هیدروموتور ایتون چارلاین EATON char lynn با ما تماس بگیرید.66683260


EATON CHAR LYNN HYDROMOTOR


هیدروموتور ایتون چار لاین EATON CHAR lyn


برای انتخاب موتور هیدرولیکی ایتون چارلاین EATON CHAR LYNN برای سیستم مکانیکی :

1) گشتاور 2) سرعت چرخش 3) نحوه نصب در سیستم 4) فشار سیستم هیدرولیکی

و دیگر پارامترها را با توجه به کاتالوگ هیدروموتور ها در نظر بگیرید و هیدروموتور را انتخاب نمایید.


دانلود کاتالوگ هیدروموتور ایتون چارلاین

کنترل های فرمان ایتون چارلاین Char-Lynn ، موتورهای کاربری عمومی ، از جمله موتور سوپاپ های قرقره ای ، موتور سوپاپ های دیسکی و سایر موتورهای با کارایی بالا از سال 1970 محصولات ایتون بوده اند. این محصولات به کیفیت و عملکرد بالا معروف هستند ، این محصولات بسیار مقرون به صرفه ، پیشرو در صنعت به طور گسترده توسط تولید کنندگان تجهیزات اصلی در طیف گسترده ای از وسایل نقلیه و تجهیزات صنعتی و مصرفی استفاده می شود. محصولات چارلاین Char-Lynn از طریق شبکه توزیع کننده ایتون  EATON در سراسر جهان در دسترس است.

موتورهای هیدرولیک کم سرعت و گشتاور بالا چار لاین Char-Lynn از 200 تا 45000 پوند در دسترس هستند. گشتاور در سرعت کار تا 2000 دور در دقیقه و گزینه هایی از جمله ترمزهای یکپارچه ، سنسورهای عملکرد 2 سرعته و سرعت را ارائه می دهد..


جهت دریافت مشاوره، خرید، فروش، تامین قطعات و همچنین تعمیرات هیدروموتور های ایتون EATON CHAR LYNN با کارشناسان زبده ما در فروشگاه صنعت هیدرولیک تماس حاصل نمایید ۶۶۶۸۳۲۶۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *