مقالات

هیدروموتور استافا STAFFA

هیدروموتور استافا STAFFA

هیدروموتور استافا STAFFA  که در ابتدا برای کار در محیط خشن یک معدن ذغال سنگ طراحی شده بود ، به سرعت محصولی سخت و قابل اعتماد شناخته شد ، به زودی و در هر کجا که به یک راه حل مستقیم درایو قابل اعتماد نیاز داشت ، محبوب شد.

در دهه های بعدی ، مهندسان کاوازاکی Precision Machines با استفاده از تمام تجربیات حاصل از همکاری نزدیک با مشتریان در صنایع از جمله ساخت و ساز ، جابجایی مواد ، وینچ های دریایی ، ماشین های قالب گیری تزریق پلاستیک و درایو های وسایل نقلیه ، طراحی موتور استفا را پیشرفته و اصلاح کرده اند.

امروزه ، تکنیک های مدرن مانند تجزیه و تحلیل عناصر محدود ، مواد و پوشش های پیشرفته ، دینامیک سیالات محاسباتی و امکانات پیشرفته آزمایش شرکت کاوازاکی را قادر می سازد تا مرزهای عملیاتی این خانواده منحصر به فرد موتور را ادامه دهد.


جهت دریافت مشاوره، خرید، فروش، تامین قطعات و همچنین تعمیر انواع هیدروموتور استفا STAFFA با کارشناسان زبده ما در فروشگاه صنعت هیدرولیک تماس حاصل نمایید. شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶۰


اکنون بیش از 500000 موتور فروخته شده است که بسیاری از آنها پس از هزاران ساعت خدمات بدون دردسر همچنان در استفاده روزانه قرار دارند.

موتورهای کاوازاکی استفا در ساخت و ساز پیشرفته و مدرن در پلیموث ، دوون ، انگلستان ساخته می شوند ، جایی که شرکت کاوازاکی همچنان به سرمایه گذاری میلیون ها دلاری برای آخرین فناوری تولید ادامه می دهد.

این امر آنها را قادر ساخته است که به طور مستمر فرآیندهای تولید خود را حفظ کنند همچنین کیفیت و قابلیت اطمینان جهانی محصولات کاوازاکی استفا را حفظ کنند.

هیدروموتورهای کاوازاکی استفا در مدل های : HPB – HPC – HMC – HMB- HMF تولید و عرضه میشوند

هیدروموتور پیستونی شعاعی (رادیال) استافا STAFFA


جهت دریافت مشاوره، خرید، فروش، تامین قطعات و همچنین تعمیر انواع هیدروموتور استفا STAFFA با کارشناسان زبده ما در فروشگاه صنعت هیدرولیک تماس حاصل نمایید. شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶۰


هیدروموتور پیستونی- شعاعی:

موتورهای شعاعی یک موتور رفت و برگشتی شعاعی است که با استفاده از انرژی سیال باعث حرکت محور اصلی (شفت خروجی) می‌شود.

موتورهای دوار پیستونی طراحی قدیمی هستند، اما یکی از خصوصیاتشان گشتاور اولیه (استارتی) بالاست. این نوع موتورها برای سرعت‌های پایین و تولید قدرت زیاد بسیار مناسب هستند.

radial pumpجهت دریافت مشاوره، خرید، فروش، تامین قطعات و همچنین تعمیر انواع هیدروموتور استفا STAFFA با کارشناسان زبده ما در فروشگاه صنعت هیدرولیک تماس حاصل نمایید. شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶۰هیدروموتور پیستونی رادیال (شعاعی) استافا STAFFA سری اچ پی بی HPB

هیدروموتور HPB استفا آخرین نوآوری در محدوده Staffa است. با افزایش سرعت و قدرت در مقایسه با موتور استاندارد HMB ما ، می تواند بهره وری را افزایش دهد در حالی که قابلیت اطمینان شما از یک موتور Staffa را فراهم می کند. موتور جدید Staffa HPB بهترین موتور جابجایی ثابت برای کاربردهای صنعتی است.

موتور جابجایی ثابت ایده آل برای کاربردهای صنعتیهیدروموتور استافا
> چگالی توان بالاتر = ماشین آلات جمع و جورتر
> رتبه بندی سرعت بالاتر = افزایش بهره وری کاربر
> حتی بازده بالاتر = کاهش هزینه های کاربر
> قابلیت اطمینان بازار پیشرو = زمان کمتری
> عمر طولانی = بازگشت سرمایه بالا
> رتبه بندی قابل استفاده = قدرت واقعی
> پشتیبانی فنی سریع = مشتریان راضی
> بدون مدار شستشو = هزینه دستگاه کمتر

دانلود کاتالوگ هیدروموتور استفا STAFFA سری HPB

 

 


جهت دریافت مشاوره، خرید، فروش، تامین قطعات و همچنین تعمیر انواع هیدروموتور استفا STAFFA با کارشناسان زبده ما در فروشگاه صنعت هیدرولیک تماس حاصل نمایید. شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶۰


هیدروموتور پیستونی رادیال (شعاعی) استافا STAFFA سری اچ پی سی HPC

هیدروموتور HPC استفا با جابجایی متغیر پیشرفته شامل اجزای ویژه اصطکاک کم ، همراه با جریان شستشوی کارتر ، برای رسیدن به افزایش قدرت شافت هستند. در سراسر دنیا در کاربردهای وینچ دریایی و دریایی مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل کارایی و قابلیت اطمینان شناخته شده است.

 

هیدروموتور STAFFA

جابجایی 1،344 تا 6،555 سی سی در 6 اندازه قاب.
> فشار فشار 250 بار
> تغییر پویایی تغییر مکان.
> گزینه چرخ آزاد در دسترس است.
> گزینه کنترل اسب بخار ثابت.

دانلود کاتالوگ هیدروموتور استفا STAFFA سری HPC

 

 

 
جهت دریافت مشاوره، خرید، فروش، تامین قطعات و همچنین تعمیر انواع هیدروموتور استفا STAFFA با کارشناسان زبده ما در فروشگاه صنعت هیدرولیک تماس حاصل نمایید. شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶۰هیدروموتور پیستونی رادیال (شعاعی) استافا STAFFA سری اچ ام سی HMC

هیدروموتور HMC استفا مدل های جابجایی متغیر سری HMC دارای دو جابجایی از پیش تنظیم شده هستند که می توانند انتخاب شوند از طیف گسترده ای متناسب با نیازهای خاص این موتورها در دسترس هستند.نسخه متغیر مداوم با استفاده از هر دو روش کنترل مکانیکی یا الکترو هیدرولیکی.

هیدروموتور STAFFA

492 تا 5326 سی سی جابجایی در 7 اندازه قاب.
> فشار فشار 250 بار
> تغییر پویایی تغییر مکان.
> گزینه چرخ آزاد در دسترس است.
> گزینه کنترل اسب بخار ثابت.

 

دانلود کاتالوگ هیدروموتور استفا STAFFA سری HMC

 

 

 


جهت دریافت مشاوره، خرید، فروش، تامین قطعات و همچنین تعمیر انواع هیدروموتور استفا STAFFA با کارشناسان زبده ما در فروشگاه صنعت هیدرولیک تماس حاصل نمایید. شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶۰هیدروموتور پیستونی رادیال (شعاعی) استافا STAFFA سری اچ ام بی HMB

جابجایی ثابت هیدروموتورهای پیستونی شعاعی سری HMB دارای طراحی کاملاً اثبات شده ای هستند که دارای راندمان بالا با گشتاور شکست خوب و قابلیت اجرای روان می باشد.

> جابجایی 188 تا 6800 سی سی در 12 اندازه قاب.
> فشار فشار 250 بار
> کارایی حجمی و مکانیکی بالا.
> متعادل سازی هیدرواستاتیک منحصر به فرد حداقل سایش و عمر طولانی را فراهم می کند.

 

دانلود کاتالوگ هیدروموتور استفا STAFFA سری HMB

 

 جهت دریافت مشاوره، خرید، فروش، تامین قطعات و همچنین تعمیر انواع هیدروموتور استفا STAFFA با کارشناسان زبده ما در فروشگاه صنعت هیدرولیک تماس حاصل نمایید. شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶۰هیدروموتور پیستونی رادیال (شعاعی) استافا STAFFA سری اچ ام اف HMF

مدل های سه سرعته هیدروموتور HMF دارای سه جابجایی از پیش تنظیم شده هستند که می توانند از طیف گسترده ای متناسب با نیازهای خاص برنامه انتخاب شوند. در حین روشن بودن موتور می توان تغییر مکان موتور را به راحتی تغییر داد.

> 3 حالت جابجایی
> جابجایی 1475 تا 5326 سی سی در 4 اندازه قاب.
> گزینه چرخ آزاد در دسترس است
> تغییر جابجایی دیمنی
> گزینه های سنجش سرعت

 

دانلود کاتالوگ هیدروموتور استفا STAFFA سری HMF

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *