مقالات

منیفولد (بلوک) هیدرولیک

منیفولد هیدرولیک بلوکی است که جریان سیال را بین پمپ ها و محرک ها و سایر اجزای موجود در سیستم هیدرولیک تنظیم می کند. مانند یک تابلو برق در یک مدار الکتریکی است زیرا به اپراتور اجازه می دهد تا میزان مایعات بین اجزای سازنده سیستم هیدرولیک را کنترل کند.

به عنوان مثال: در یک لودر بولوهو یک منیفولد روشن یا خاموش می شود یا جریان را به بازوهای تلسکوپی سطل جلویی و سطل عقب هدایت می کند. منیفولد به اهرم های موجود در کابین اپراتور متصل است که اپراتور از آن برای دستیابی به رفتار مطلوب منیفولد استفاده می کند.

یک منیفولد از شیرهای هیدرولیکی متنوع متصل به یکدیگر تشکیل شده است. ترکیبی از حالتهای مختلف این شیرها است که اجازه می دهد رفتار کنترل پیچیده با استفاده از یک منیفولد ایجاد شود.

منیفولد و یا بلوک هیدرولیکی جریان روغن را در یک سیستم هیدرولیکی به شیر ها ، پمپ ها و آکچویتورها هدایت می کند. این طراحی مهندسی کمک میکند تا یک مدار کامل هیدرولیک در یک فضای بسیار کوچک بهترین عملکرد را داشته باشد.


منیفولد هیدرولیک یا همان بلوک هیدرولیک به عنوان یکی از لوازم جانبی هیدرولیک برای نصب انواع شیرآلات هیدرولیکی به کار می‌رود. این قطعات فولادی، بلوک هایی هستند که به عنوان واسط بین شیر و آکچویتور قرار می‌گیرند، منیفولدها از فلزات مختلف با توجه به شرایط کاری و محیطی، و همچنین در سایزهای متنوع برای شیرهای هیدرولیکی و در ابعاد و اندازه‌های مختلف برای نصب طبقاتی شیرآلات ساخته می‌‌‍شوند، در این بخش از سایت فروشگاه صنعت هیدرولیک با منیفلولد یا بلوک هیدرولیک بیشتر آشنا میشوید.

منیفولد بلوک هیدرولیک


جهت دریافت مشاوره، خرید، فروش، تامین قطعات، تعمیر و همچنین اطلاع از موجودی و قیمت روز انواع منیفولد هیدرولیک با کارشناسان با تجربه ما در فروشگاه صنعت هیدرولیک تماس حاصل نمایید.

شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶۰


جنس منیفولد (بلوک) هیدرولیک چیست؟
منیفولدها قطعاتی هستند که در کارگاه صنعت هیدرولیک ساخته می‌شوند. بنابراین جنس فلز منیفولد میتواند طبق درخواست خریداری شده و ماشین‌کاری شود. محیط کاری و فشار سیستم و تعداد شیرآلات در انتخاب تاثیرگذار می‌باشد. منیفولدهای سیستم هیدرولیک میتواند از جنس آلومینیوم ، آهن ، فولاد ، استیل ، چدن و … ساخته شوند. تراشکاری و ماشین ‌کاری طبق نقشه شیر، دور تراشی بلوک‌های فلزی، سنگ زنی مغناطیس در محل نشیمنگاه شیر و رعایت استاندارها از جمله موارد مهم در ساخت منیفولد می‌باشد.


ساختار و سایزهای مختلف منیفولد (بلوک) هیدرولیک:
منیفولدها با توجه به سایز شیر و عملکرد شیر ساخته می‌شوند. شیرهای کنترل جهت (directional valve)، شیرهای کنترل فشار (relief valve) و شیرآلات کنترل دبی هیدرولیک و شیرآلات کارتریجی هیدرولیک، هر کدام، سایز و نقشه اجرایی منحصر به فردی دارند که باید با توجه به نقشه نصب، ماشین کاری و تراشکاری جداگانه ای داشته باشند. در کارگاه ساخت مجموعه صنعت هیدرولیک منیفولد و بلوک هایی برای شیر با سایزهای مختلف را طبق نقشه و با استاندارد میسازیم.


سفارش خرید و ساخت منیفولد (بلوک) هیدرولیک
سایزهای کوچک و ساده منیفولدها بصورت آماده و تحویل فوری موجود می‌باشند. در مورد بلوک‌های بزرگتر و پیچیده‌تر پس از انتخاب سایز شیر، ساختار و عملکرد شیر، تعداد شیر قابل استفاده در سیستم و همچنین جنس فلز مانیفولد می‌توانید برای مشاوره و صحت از عملکرد انتخاب با کارشناسان ما در صنعت هیدرولیک تماس بگیرید. در نظر داشته باشید که ساخت بلوک‌های چندگانه نیازمند زمان چند روزه می‌باشد، برای آگاهی از قیمت، سفارش و خرید مانیفولد هیدرولیک با ما تماس بگیرید.

همچنین انواع منیفولد و بلوک های هیدرولیک اورجینال و برند در فروشگاه صنعت هیدرولیک موجود میباشند، جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.66683260


منیفولد بلوک هیدرولیک


جهت دریافت مشاوره، خرید، فروش، تامین قطعات، تعمیر و همچنین اطلاع از موجودی و قیمت روز انواع منیفولد هیدرولیک با کارشناسان با تجربه ما در فروشگاه صنعت هیدرولیک تماس حاصل نمایید.

شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶۰


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *