فیلتر فشار هیدرولیک

فیلتر فشار


فیلتر فشار پارکر

در یک سیستم هیدرولیکی، بیش از یک میلیون ذرات دقیقه ای وارد سیستم می شوند.ذرات بزرگتر از یک میکرون هستند.معمولا ۰.۰۰۱ میلی متر و می تواند به آسیب گسترده ای بر روی سیستم منجر شود.بنابراین، شما باید یک مکانیسم در محل برای تمیز کردن مایع داشته باشد.

فیلتر فشار  هیدرولیکی برای تمیز کردن روغن هیدرولیک یا مایع در سیستم های هیدرولیکی تحت فشار استفاده می شوند. آن ها در خط با پورت های داخلی و خروجی سیال در سمت پران فشار سیستم نصب می شوند، و برای نرخ جریان بالا و سیستم های تحت فشار در ۱۰ Psi یا بالاتر طراحی شده اند.


طراحی فشرده اجازه می دهد تا این واحدها در جایی که فضا محدود است نصب شوند. مایع هیدرولیک پاک ساخت آلودگی را کاهش می دهد، هزینه های نگهداری را کاهش می دهد، و عمر کاری اجزای سیستم را گسترش می دهد.

فیلترهای کارتریج هیدرولیکی دارای یک عنصر فیلتر قابل تعویض هستند که زمانی می توان آن را تغییر داد که کثیف یا مسدود شود. فیلترهای فشرده با وسایل هلدینگ کار، تشدید کننده های هیدرولیکی، و سیلندرهای گیره هیدرولیکی استفاده می شوند.

فیلتر فشار

فیلتر فشار هیدرولیک


این فیلتر به طور کلی بین خروجی پمپ و بقیه قطعات در سیستم هیدرولیک نصب میشود.فیلتر های فشار قوی ممکن است بدون شیر بای پس نصب شوند.


جهت اطلاع از موجودی و قیمت فیلتر های فشار با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱۶۶۶۸۳۲۶۰—-۰۲۱۶۶۶۸۰۹۲۱