شیر برقی آتوس ATOS

 ATOS یک شرکت تولید کننده محصولات هیدرولیکی است. کمپانی آتوس ATOS در کشور ایتالیا است اما این شرکت در کشور های دیگر دفتر و کارخانه و نمایندگی فروش دارد.


محصولات این شرکت به تمام دنیا صادر می شود و نمایندگی آتوس ATOS در اکثر کشور فعال است. شرکت آتوس ATOS از برند های محبوب و قدیمی تولید کننده محصولات هیدرولیک مانند شیر و پمپ و به تازگی فیلتر هیدرولیک است.

شرکت آتوس در ایالات متحده، چین و ایتالیا چندین سایت تولید و دفتر و نمایندگی فروش آتوس وجود دارد. اما همچنان بیشترین تولید این شرکت در کشور ایتالیا انجام می شود. بنابراین نمی توان گفت محصولات این شرکت تماما ایتالیایی یا تماما چینی یا تماما امریکایی است.

اما آن چیز که مسلم است برابری کیفیت محصولات تولیدی این کمپانی است. محصولات تولید شده شرکت آتوس ATOS و عرضه شده در نمایندگی آتوس ATOS در دسته محصولات هیدرولیک جای میگیرند.


شیر برقی آتوس ATOS

جهت دریافت مشاوره، خرید، فروش، تامین قطعات و همچنین تعمیر انواع شیر برقی آتوس ATOS با کارشناسان با تجربه ما در فروشگاه صنعت هیدرولیک تماس حاصل نمایید. شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶۰


شیر فرمان برقی هیدرولیک ساده و پیلوت‌دار :

در سایزهای (۱/۴) | (۳/۸) | (۱/۲) | (۳/۴) | (۱.۱/۴) ⇐ (انتخاب بر اساس دبی عبوری از شیر)

فرامین (( بسته، Pبسته، باز ، وسط H و حالات خاص دیگر )) هیدرولیکی

و سلونوئیدهای DC و AC در انواع ولتاژ ۲۲۰ ولت ، ۱۱۰ ولت و ۲۴ ولت

شیر برقی آتوس ATOS (سلونوئید ولو آتوس ATOS )


شرکت آتوس ATOS سازنده توانمند و قدیمی انواع شیرهای هیدرولیک بوده و بدلایل متعدد من جمله از حیث مسایل فنی و تکنیکی از قبیل ریخته گری و ماشین کاری فوق العاده بدنه شیر برقی آتوس، وجود اسپول بسیار دقیق شیر هیدرولیک آتوس که قبل از ساخت با شبیه ساز سه بعدی جریان سیال طراحی و نقشه شده، همچنین بوبین هیدرولیک قابل تعویض شیر برقی آتوس، استفاده از گونه‌های مختلف شیر هیدرولیک آتوس با توانایی تحمل فشار تا ۴۲۰ بار و میزان عبور دبی تا ۱۰۰۰ لیتر بر دقیقه در مدارات هیدرولیک کارخانجات صنعتی بدیهی به نظر می‌رسد.


بر مبنای استقبال گسترده سازندگان دستگاه‌ها و مدارات هیدرولیک از محصولات شرکت آتوس، موجود نمودن انواع اصلی و ایتالیایی شیر هیدرولیک آتوس و مهم‌تر از آن تهیه شیر برقی آتوس اصل از موارد مورد توجه کارشناسان صنعت هیدرولیک می‌باشد.

شیر برقی آتوس ATOS


جهت دریافت مشاوره، خرید، فروش، تامین قطعات و همچنین تعمیر انواع شیر برقی آتوس با کارشناسان با تجربه ما در فروشگاه صنعت هیدرولیک تماس حاصل نمایید. شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶۰


از مزایای بارز شیر هیدرولیک آتوس ATOS می‌توان به سیل‌بندی مناسب، نشتی صفر شیر برقی آتوس و وجود سیل‌های متنوع برای شرایط کاری مختلف که منجر به استفاده از شیر برقی آتوس در فضاهای بیرونی کارگاه، شرایط کارکرد استاندارد برای سیالاتی نظیر HFC و دماهای تا ۷۰ درجه سانتیگراد می‌گردد.

رنج گسترده بوبین و کانکتورهای الکتریکی برای شیر هیدرولیک آتوس، احراز تمامی گواهینامه‌های اتحادیه اروپا برای شیر هیدرولیک آتوس، ضد انفجار بودن شیر برقی آتوس، استفاده متعدد شیر هیدرولیک آتوس در صنایع نظامی که همین امر نشان از کارکرد مطمئن این برند ایتالیایی بوده، اشاره نمود.


شیر هیدرولیک آتوس تایپ DHI و شیر برقی آتوس تایپ DKE از شیرهای هیدرولیکی پرکاربرد می‌باشد.


شیر برقی آتوس کد DHI از نوع کنترل جهت نوع اسپولی و فقط بر اساس ISO 4401 در سایز ۰۶ و یا ۴/۱ اینچ و بصورت دو یا سه حالته دارای استاندارد تولید CURUS آمریکای شمالی می‌باشد. این تایپ شیر هیدرولیک آتوس از نوع عملکرد مستقیم و بصورت تک بوبین و یا دو بوبین برق AC و یا DC ساخته می‌شود. بوبین‌های شیر برقی آتوس تایپ DHI دارای استاندارد حفاظتی IP65 می‌باشد. این نوع شیر برقی آتوس توانایی عبور حداکثر ۶۰ لیتر بر دقیقه و تحمل فشار ۳۵۰ بار را دارد.

شیر برقی آتوس ATOS

شیر برقی آتوس کد DHI


جهت دریافت مشاوره، خرید، فروش، تامین قطعات و همچنین تعمیر انواع شیر برقی آتوس ATOS با کارشناسان با تجربه ما در فروشگاه صنعت هیدرولیک تماس حاصل نمایید. شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶۰


جهت اتخاب پیکر بندی شیر برقی آتوس، نوع فرمان شیر هیدرولیک آتوس یا نوع اسپول، ولتاژ بوبین و.. کاتالوگ شیر هیدرولیک آتوس تایپ DHI را دانلود کنید.


دانلود کاتالوگ شیر برقی آتوس ATOS سری DHI


شیر هیدرولیک آتوس کد DKE یک شیر برقی کنترل جهت اسپولی دو یا سه راهه عملکرد مستقیم سایز ۱۰ بر مبنای ISO 4401 بوده، بوبین این تایپ شیر برقی آتوس بصورت AC و یا DC موجود و براحتی قابل تعویض می‌باشد. میزان دبی عبوری شیر هیدرولیک آتوس DKE تا حدود ۱۵۰ لیتر بر دقیقه و فشار آن ۳۵۰ بار می‌‌باشد.

شیر هیدرولیک آتوس تایپ DKE

دانلود کاتالوگ شیر برقی آتوس ATOS سری DKE


شیر برقی آتوس کد DLOH و DLOK از نوع شیر پاپتی آتوس در سایز یک چهارم اینچ می‌باشد. اصولا شیرهای پاپتی در سیستم‌های هیدرولیکی که در آنها نشتی مساله حساسی نباشد، کاربرد گسترده تری دارند.


در صنعت ایران کدهای پرمصرف محصولات شرکت آتوس ATOS در حوزه شیر پروپرشنال آتوس، شیر پروپرشنال آتوس ۴ راهه کنترل جریان، فشار و جهت با کدهای DHZ در سایز یک چهارم اینچ و DKZ در سایز سه هشتم اینچ بوده و در بخش شیر پروپرشنال آتوس کنترل فشار و جریان، شیر پروپرشنال آتوس دو طبقه کنترل فشار RZM و شیر پروپرشنال آتوس کاهنده فشار RZG و در قسمت شیر پروپرشنال آتوس جبران‌کننده فشار کنترل جریان کدهای QVHZO و QVKZO هستند.


شرکت آتوس ATOS در حوزه درایو الکترونیکی انواع شیر پروپرشنال آتوس و همراستایی موقعیت شیر با سیگنال مرجع دارای کارت‌های الکترونیکی متنوع و متناسب با شیر الکتروهیدرولیکی می‌باشد. این شرکت در حوزه تیپ‌های پرمصرف کارت پروپرشنال آتوس E-MI-AS و E-BM-AS و دیگر درایورهای الکترونیکی فرمت یورو کارت آتوس به مانند کارت پروپرشنال E-ME-AC و نیز درایو‌های الکترونیکی آنالوگ آتوس E-BM-AC و E-MI-AC دارای موجودی‌های مناسبی می‌باشد.


شرکت صنعت هیدرولیک علاوه بر واردات و استوک انبار مناسب در حوزه شیر پروپرشنال آتوس و کارت پروپرشنال آتوس توانایی تست و تعمیر شیر پروپرشنال آتوس و کارت مربوطه و نیز دیگر انواع شیرآلات پروپرشنال و شیر سروو را بصورت کاملا الکترونیکی و تخصصی بر روی دستگاه تست دارا می‌باشد.


جهت دریافت مشاوره، خرید، فروش، تامین قطعات و همچنین تعمیر انواع شیر برقی آتوس ATOS با کارشناسان با تجربه ما در فروشگاه صنعت هیدرولیک تماس حاصل نمایید. شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶۰


,,,,,,,,,,,