هیدروموتور سای SAI

 

هیدروموتور سای SAI شرکت معتبر ایتالیایی سای SAI طیف گسترده ای از هیدروموتور با طراحی پیستون های شعاعی و میل لنگ ، جابجایی ثابت ، مضاعف و متغیر از ۲۵ سی سی / دور تا ۱۰.۰۰۰ سی سی / دور در دقیقه را ارائه می دهد.

هیدروموتور سای سری BV

مجموعه ای از موتورهای پیستونی شعاعی با جابجایی متغیر با یک سیستم کنترل الکترونیکی یکپارچه همراه با موتور. جابجایی متغیر به این معنی است که موتور می تواند در هر سطح جابجایی بین حداکثر و حداقل استفاده شود ، حتی در سطوح جابجایی بسیار پایین نیز سطح بالایی از کارایی را حفظ می کند. بنابراین این موتورها برای هر مدار با طیف وسیعی از عملکردها که به سطوح عملکرد بسیار بالایی نیاز دارند ، ایده آل هستند.

سری BV1

    دانلود کاتالوگ سری BV1

 

 

سری BV2

دانلود کاتالوگ سری BV2

 

هیدروموتور سای  سری TV

ظرفیت پایدار و فشار زیاد ، موتورهای T را برای استفاده های سنگین ایده آل می کند. موتورهای TV-TD تغییر مکان مداوم را امکان پذیر می کنند. دستیابی به حداقل جابجایی 0cc از حداکثر جابجایی امکان پذیر است. حداکثر بازده عملکرد عالی موتورها را حتی در ۱۰٪ حداکثر جابجایی امکان پذیر می کند.

سری TV 1.5

دانلود کاتالوگ سری TV 1.5

 

 

 

سری TV 2.5

دانلود کاتالوگ سری TV 2.5

 

 

سری TV 3.5

دانلود کاتالوگ سری TV 3.5

 

هیدروموتور SAI سری BD

هیدروموتورهای دو جابجایی با تنوع زیاد نسبت جابجایی (۱: ۲ ؛ ۱: ۳ ؛ ۱: ۴ و احتمال ۱: ۰). این موتورها بسته به شرایط کار می توانند از توان ارائه شده در گشتاور و یا برق با سرعت استفاده کنند. تغییر جابجایی می تواند در حرکت و با استفاده از کنترل هیدرولیکی یا الکتریکی انجام شود ، قابلیت اطمینان و عملکرد بالای کل مدار هیدرولیک را تضمین می کند.

سری BD 1

دانلود کاتالوگ سری BD 1

 

 

 

سری BD 2

دانلود کاتالوگ سری BD 2

 

 

 

سری BD 3

  دانلود کاتالوگ سری BD 3

 

 

 

 

سری BD 5

دانلود کاتالوگ سری BD 5

 

 

 

سری BD 6

دانلود کاتالوگ سری BD 6

 

 

 

سری BD 6َ A

دانلود کاتالوگ سری BD 6 A

 

هیدروموتور سای SAI سری TD

ظرفیت پایدار و فشار زیاد ، موتورهای T را برای استفاده های سنگین ایده آل می کند. موتورهای TV-TD تغییر مکان مداوم را امکان پذیر می کنند. دستیابی به حداقل جابجایی 0cc از حداکثر جابجایی امکان پذیر است. حداکثر بازده عملکرد عالی موتورها را حتی در ۱۰٪ حداکثر جابجایی امکان پذیر می کند.

سری TD 1.5

دانلود کاتالوگ سری TD 1.5

 

 

 

سری TD 2.5

دانلود کاتالوگ سری TD 2.5

 

 

 

سری TD 3.5

  دانلود کاتالوگ سری TD 3.5

 

هیدروموتور سای SAI سری GM

طیفی از موتورهای جابجایی ثابت با طراحی حاصل از بهبود مستمر به لطف دهه ها تجربه در این زمینه. راندمان مکانیکی و حجمی بالا و مقاومت عالی در برابر حفره ، آنها را برای هر مداری که به قابلیت اطمینان ، عملکرد بالا و کنترل چرخش نیاز دارد ، ایده آل می کند.

 

سری GM 05

 

  دانلود کاتالوگ سری GM 05

 

 

سری GM 1

  دانلود کاتالوگ سری GM 1

 

 

سری GM 2

  دانلود کاتالوگ سری GM 2

 

 

سری GM 3

  دانلود کاتالوگ سری GM 3

 

 

سری GM3A B30

  دانلود کاتالوگ سری GM3A B30

 

 

سری GM 4

  دانلود کاتالوگ سری GM 4

 

 

سری GM5A

  دانلود کاتالوگ سری GM5A

 

 

سری GM 6

دانلود کاتالوگ  سری GM 6

 

 

 

جهت دریافت مشاوره، خرید، فروش، تامین قطعات و همچنین تعمیر انواع هیدروموتور سای SAI با کارشناسان زبده ما در فروشگاه صنعت هیدرولیک تماس حاصل نمایید. شماره تماس: ۶۶۶۸۳۲۶۰

 

هیدروموتور سای SAI سری GS

مجموعه ای از موتورهای جابجایی ثابت که می توانند تا ۳ برابر بیشتر از موتورهای پیستونی شعاعی سنتی به سرعت چرخش برسند. نسبت زیاد بین حداکثر و حداقل سرعت ، همراه با بازدهی عالی و مقاومت در برابر حفره ، این سری را برای کاربردهای با چگالی توان بالا که عملکرد و قابلیت اطمینان مورد نیاز مدار هستند ، ایده آل می کند.

سری GS 05

  دانلود کاتالوگ سری GS 05

 

 

سری GS 1

دانلود کاتالوگ  سری GS 1

 

 

 

سری GS 2

دانلود کاتالوگ سری GS 2

 

 

 

سری GS 3

دانلود کاتالوگ سری GS 3

 

 

 

سری GS 4

دانلود کاتالوگ سری GS 4

 

 

سری GS 5A

دانلود کاتالوگ سری GS 5A

 

سری GS 6A

دانلود کاتالوگ سری GS 6A

 

 

 

هیدروموتور سای SAI سری L

این سری موتور هیدرولیک برای محدوده جابجایی از ۳۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ سی سی / دور در دقیقه میباشد طراحی تلفیقی نتیجه بهبود مستمر حاصل از دهه ها تجربه در این زمینه است. راندمان مکانیکی و حجمی بالا و مقاومت در برابر حفره عالی ، آنها را برای هر مداری که به قابلیت اطمینان و کنترل چرخش نیاز دارد ، ایده آل می کند.

 

سری L7B

  دانلود کاتالوگ سری L7B

 

سری L9

دانلود کاتالوگ سری L9

سری P

موتورهای سری P از نظر مشخصات فنی مشابه موتورهای GM هستند. تنظیمات با جعبه آلومینیوم در دسترس است ، برای برنامه های کم وزن بسیار مناسب است. سری P همچنین با آلایش و مقاومت عالی در برابر حفره مشخص می شود.

هیدروموتور سای SAI سری P1G

دانلود کاتالوگ سری P1G

 

 

سری P2G

دانلود کاتالوگ سری P2G

 

هیدروموتور سای SAI سری S

این سری از هیدروموتور برای محدوده جابجایی از ۳۰۰۰ تا ۶۰۰۰ سی سی / دور در دقیقه ، که می تواند به سرعت چرخش تا ۳ برابر بیشتر از موتورهای پیستونی شعاعی سنتی برسد. نسبت زیاد بین حداکثر و حداقل سرعت ، همراه با کارایی عالی و مقاومت در برابر حفره ، این سری را برای کاربردهای با چگالی توان بالا که عملکرد و قابلیت اطمینان از ویژگی های اصلی هستند ، ایده آل می کند.

هیدروموتور سای SAI سری S7B

دانلود کاتالوگ سری S7B

 

سری S9

دانلود کاتالوگ سری S7B

 

هیدروموتور سای SAI سری TF

مجموعه ای از موتور جابه جایی ثابت با قدرت بالای ویژه ظرفیت پایدار و فشار زیاد ، موتورهای T را برای استفاده های سنگین ایده آل می کند. طراحی ۷ سیلندر ، یک منبع گشتاور پایدار و مداوم را تضمین می کند.

 

هیدروموتور سای SAI سری TF 1.5

  دانلود کاتالوگ سری TF 1.5

 

 

سری TF 2.5

دانلود کاتالوگ سری TF 2.5

 

 

سری TF 3.5

دانلود کاتالو سری TF 3.5

 

تاریخچه کمپانی سای :

سای یک شرکت پیشرو در زمینه طراحی و تولید موتورهای هیدرولیک پیستون شعاعی و میل لنگ است.

ارزش های کمپانی سای SAI بر اساس روحیه ابتکار عمل ، نوآوری و جستجوی راه حل های اصلی ، استقلال و علاقه به بازار جهانی است.

فناوری منحصر به فرد در زمینه تبدیل نیروی هیدرولیک به توان مکانیکی ، مبتنی بر سازه های میل لنگ و سیلندرهای چرخان که کارایی و کنترل بی نظیری را ارائه می دهند.
یک تیم بین المللی که موفق شده چالش های جهانی سازی را از بین ببرد و تجارت را در سراسر جهان گسترش دهد.
یک شبکه فروش گسترده با مشارکت هایی که بیش از چهل سال وجود داشته است.
مشارکت های استراتژیک با هدف توسعه و معرفی نوآوری های فن آوری که نشان دهنده نقاط عطف و سنگهای لمسی جدید در دنیای طراحی و ساخت موتور هیدرولیک است.
استقلال و چشم انداز بلند مدت که امکان انعقاد برنامه ها و تحولات سرمایه گذاری را بدون تحمل شرایط سخت مالی فراهم می کند.
دارنده گواهینامه های  ISO 9001 و ۲۰۰۸ ISO

چشم انداز SAI شامل تقویت موقعیت خود به عنوان یک رهبر جهانی در بخش موتورهای پیستونی شعاعی و میل لنگ با سیلندرهای چرخان است. SAI با هدف ارائه راه حل های فن آوری است که می تواند کارایی و کنترل بی نظیر را تضمین کند. SAI امیدوار است که به رشد قوی ، پایدار و بلند مدت دست یابد.

طیف وسیعی از محصولات SAI شامل موتورهای هیدرولیک پیستونی شعاعی برای طیف گسترده ای از جابجایی های موتور ، همچنین سوپاپ ها ، ترمزها ، جعبه دنده ها و کنترل های الکترونیکی متصل به موتورها برای ساخت واحدهای محرک است.

گروه SAI یکی از بهترین مراکز تحقیق و توسعه را در اروپا دارد. برای بیش از سی سال ، هدف تیم تحقیق و توسعه در مرکز دستیابی به دانش عمیق تر از موتورها و گروه های جعبه دنده سوپاپ-موتور-ترمز-ترمز به منظور بهبود عملکرد و ارائه بهترین شبیه سازی ممکن از شرایط کاربردی که هنگام نصب در ماشینهای مشتریان تحت آن قرار خواهند گرفت. ۲۰ نیمکت آزمایشی قادر به تولید حداکثر ۲۰۰۰۰ ساعت تست در سال است. این مرکز همچنین به یک بخش تجزیه و تحلیل تریبولوژیک تخصصی مجهز است. این دستگاه دارای تجهیزاتی است که به لطف یک سیستم عملیات حرارتی ساده ، علاوه بر تغییرات متالورژی ، می تواند به سرعت تغییرات هندسی را بر روی نمونه های اولیه انجام دهد.

گروه SAI دارای ۸ کارخانه تولید در ۵ کشور و ۴ قاره است. ۱۰ شرکت SAI فعالیتهای تجاری خود را مستقیماً در ۱۰ کشور در ۵ قاره مختلف انجام می دهند. علاوه بر مرکز تحقیقات اصلی ، در حال حاضر مرکز توسعه فناوری دوم نیز در حال راه اندازی است. در سراسر جهان ، این گروه ۳۰۰ نفر استخدام می کند که ۵۰٪ آنها در اروپا و ۳۵٪ در آسیا مستقر هستند. گروه SAI دارای یک شبکه توزیع مهم است که قادر به پوشش ۸۰ کشور در سراسر جهان است ، با ۱۲۰ توزیع کننده اصلی و بسیاری از شرکت های شریک که پشتیبانی محصول محلی را ارائه می دهند.
این ساختار خدمات لجستیکی عالی را فراهم می کند ، در نتیجه تحویل سریع و پشتیبانی فنی را که همیشه در دسترس مشتریان است تضمین می کند.

سنجش عملکرد
فعالیت گروه SAI به طور مداوم با استفاده از شاخص های سیستمی که شرکت را ردیابی می کنند ، کنترل می شود.