هیدروموتور ایتون چارلاین EATON CHAR LYNN

هیدروموتور ایتون چارلاین EATON CHAR LYNN ایتون چارلاین EATON char lynn جزو هیدروموتورهای دور پایین (Low Speed) و قدرت بالا (High Torque) دسته بندی می‌شود و به منظور تامین گشتاور در سیستم مکانیکی استفاده می‌شود.

EATON Char-Lynn HYDRAUIC MOTOR

شما می‌توانید با توجه به گشتاور مورد نیاز در سیستم مکانیکی ، مناسب‌ترین هیدروموتور از لحاظ سایز را انتخاب نمایید. در فروشگاه صنعت هیدرولیک ، انواع هیدروموتور ویکرز ایتون چارلاین در سری‌های ۲۰۰۰ – ۴۰۰۰ -۶۰۰۰ – ۱۰۰۰۰ – J – H – S – T – W برای فروش موجود می‌باشد. برای اطلاع از قیمت ، موجودی و خرید هیدروموتور ایتون چارلاین EATON char lynn با ما تماس بگیرید.۶۶۶۸۳۲۶۰

برای انتخاب موتور هیدرولیکی ایتون چارلاین EATON CHAR LYNN برای سیستم مکانیکی :

۱) گشتاور ۲) سرعت چرخش ۳) نحوه نصب در سیستم ۴) فشار سیستم هیدرولیکی

و دیگر پارامترها را با توجه به کاتالوگ هیدروموتور ها در نظر بگیرید و هیدروموتور را انتخاب نمایید.

دانلود کاتالوگ هیدروموتور ایتون چارلاین

کنترل های فرمان ایتون چارلاین Char-Lynn ، موتورهای کاربری عمومی ، از جمله موتور سوپاپ های قرقره ای ، موتور سوپاپ های دیسکی و سایر موتورهای با کارایی بالا از سال ۱۹۷۰ محصولات ایتون بوده اند. این محصولات به کیفیت و عملکرد بالا معروف هستند ، این محصولات بسیار مقرون به صرفه ، پیشرو در صنعت به طور گسترده توسط تولید کنندگان تجهیزات اصلی در طیف گسترده ای از وسایل نقلیه و تجهیزات صنعتی و مصرفی استفاده می شود. محصولات چارلاین Char-Lynn از طریق شبکه توزیع کننده ایتون  EATON در سراسر جهان در دسترس است.

موتورهای هیدرولیک کم سرعت و گشتاور بالا چار لاین Char-Lynn از ۲۰۰ تا ۴۵۰۰۰ پوند در دسترس هستند. گشتاور در سرعت کار تا ۲۰۰۰ دور در دقیقه و گزینه هایی از جمله ترمزهای یکپارچه ، سنسورهای عملکرد ۲ سرعته و سرعت را ارائه می دهد..

جهت دریافت مشاوره، خرید، فروش، تامین قطعات و همچنین تعمیرات هیدروموتور های ایتون EATON CHAR LYNN با کارشناسان زبده ما در فروشگاه صنعت هیدرولیک تماس حاصل نمایید ۶۶۶۸۳۲۶۰